mozilla firefox sorun bak

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
arkadaşlar mozilla firefoxun benim yazdıklarımı kaydettiği bi yapısı var mı eğer varsa çok acil gerçekten geçmiş değil klavyeden basılan tuşları keylogger gibi arkadaşlar gerçekten çok acil

|SE|HiperActive

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
687
0
UsingSystem;
google yazdıklarını kaydeder Örneğin Böyle
Başkada "Sanırım" Olmaz Dediğine Göre Zaten Geçmişi Silersin.

rnchd.jpg

KLAMP

Üye
12 Ocak 2007
186
0
evet hacı öle diyorumda ben bi arkadaşın facede şifreyi değiştirdim değiştirirken yalnış girdim heralde şimdi gitti hesap e posta adresi zaten çakma bi e postaydı güvenlik sorusunuda bilmiyoruz bi türlü almamız gerek

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
arkadaşlar mozilla firefoxun benim yazdıklarımı kaydettiği bi yapısı var mı eğer varsa çok acil gerçekten geçmiş değil klavyeden basılan tuşları keylogger gibi arkadaşlar gerçekten çok acil

babacanım :) mozilla log tutar yani günlük girdigin siteleri mesajlaşmalarını onlarıda anlık bir şekilde internet sağlayıcına ve mozilla kendi veri tabanına gönderir sen tarayıcıdan çıkarken tüm gçmişi silersen pc den silmiş olursun babacan :) yani senden sonra gelen kişi göremez ama 007 casus keylooger pc kurulmuşsa ozman senin yaptıklarını görür babacanım:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.