mp3 çaları bilgisayarda görmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
arkadailar ben mp3 çalar var önceden çalışıp çalışmadğını bilmiyorum benim pcde win7 ultimate var taktıgımda unikown device diyor tamire werdim adamın pcde çalışıyor fakat benim pcde yine çalışmıyor buna bi anlam veremedim win7 ultimate yuklu butun pclerde gormedi cw xp yukledim yine aynı sey bilinmeyen aygıt diyor adamın pcde otomatik tanıyor tamir eden ustaya sordum otomatik tanıması lasım diyor bizimkilerde oyle diyor ama tanıyamıyor anlamadım acaba sorun işletim sistemlerinin ultimate yada modifiye olmasındamı ? lütfen yardımcı olun şimdiden tşkler.....

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
bu mudur yani türk hack team bi driver lasımmıs onu bulamadım ben mp3ümün modeli minton mmp-3019 bunun cdsi elimde yoq bana driverı lasım nette bulamadım sitesinde yazılımını güncelleme pro var sadece bana driver lasım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.