Mp3 DownloandeR // 'Black-Ghost

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
Son zamanlarda böle bi hata alıyorum :)

l5gws.jpg

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Yanılmıyorsam işlemi site üzerinden yaptırıyorsun ?

Ben de arkadaşın dediği gibi müziğin MP3 çeviri işlemini belirli bir siteden yaptığını sanıyordum. Bu programı bir hafta kadar önce bende C# üzerinden yapmaya başlamıştım fakat zaman olmadığı için başlayamadım maalesef. : )) Ellerine sağlık güzel olmuş, arkadaşların dediği gibi benimde tavsiyem daha çok format olması en iyisidir tabii ki.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Ben de arkadaşın dediği gibi müziğin MP3 çeviri işlemini belirli bir siteden yaptığını sanıyordum. Bu programı bir hafta kadar önce bende C# üzerinden yapmaya başlamıştım fakat zaman olmadığı için başlayamadım maalesef. : )) Ellerine sağlık güzel olmuş, arkadaşların dediği gibi benimde tavsiyem daha çok format olması en iyisidir tabii ki.

daha fazla format olucak. mp3, video , mp4 hatta mümkün olur ise sagdece youtube' değil. Facebook Videolarınıda mp3 ve video formatında indirmeyi yapabiliriz.

OV3RNIGHT

Katılımcı Üye
27 Eki 2012
695
1
Tekirdağ
Oo Abicim
Yine Döktürmüşsün
Ama ByMcKaRaKeFeN dediği gibi başka formatlarda olsaydı tabi ki burada hız da önemli
Daha da iyi olurdu ama her haliyle güzel :D

crazyboy93

Uzman üye
8 Eyl 2009
1,346
0
Vb.Net
belirtilen dosya yolu youtube videosu değildir diyor ? ve hata alıyorum bunu dedikten sonra kapanıyor . bi kaç videoda denedim yine aynı :)

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
ozaman tekrar ındır veya sende hata verıyorduk ilk defa öyle bişi duydum muhakkak yanlış bişiler yapıyorsundur.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
yok hocam valla işaret falan normal kopyalıyorum yapıştırıyorum http de koyuyorum başına onu silipte yapıyorum yine aynı şey önceden bişey demiyodu anlamadım gitti valla :D

dostum video linkini atsana ? /watch? den sonra dasdasdjasdasdasdaDAS kodları vardır videoyu tekrar arat youtubede öyle dene bende 0 sorun.

bcs_crew

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
550
0
İstanbul - İkitelli
yazdığın kodlar bumu :)

public **** download()
{
this.Timer1.Stop();
bool visible = this.NotifyIcon1.Visible;
if (visible)
{
this.WindowState = FormWindowState.Normal;
}
this.conta = 0;
this.conta2 = 0;
visible = this.TextBox1.Text.Contains("http://www.youtube.com/watch?v=");
if (visible)
{
SaveFileDialog saveFileDialog = new SaveFileDialog();
saveFileDialog.Filter = "MP3|*.mp3";
visible = saveFileDialog.ShowDialog() == DialogResult.OK;
if (visible)
{
this.path = saveFileDialog.FileName;
this.Label2.Text = saveFileDialog.FileName;
char[] chrArray = new char[] { '=' };
this.id = this.TextBox1.Text.Split(chrArray)[1];
visible = this.id.Contains("/");
if (!visible)
{
visible = this.id.Contains("&");
if (visible)
{
chrArray = new char[] { '&' };
this.id = this.id.Split(chrArray)[0];
}
}
else
{
chrArray = new char[] { '/' };
this.id = this.id.Split(chrArray)[0];
}
WebClient webClient = new WebClient();
try
{
this.source = webClient.DownloadString(string.Concat("http://www.youtube-mp3.org/api/itemInfo/?video_id=", this.id));
}
catch (Exception exception)
{
ProjectData.SetProjectError(exception);
MsgBoxResult msgBoxResult = (MsgBoxResult)MessageBox.Show("Belirttiğiniz Link Youtubeye Ait Değil Yada Bozuk Yinede Devam Etmek İstiyormusunuz ? ", "Bildiri!", MessageBoxButtons.YesNo);
visible = msgBoxResult == MsgBoxResult.Yes;
if (!visible)
{
ProjectData.ClearProjectError();
return;
}
else
{
this.WebBrowser1.Navigate("http://www.youtube-mp3.org/");
ProjectData.ClearProjectError();
return;
}
}
chrArray = new char[] { '\"' };
string str = this.source.Split(chrArray)[15];
visible = Operators.CompareString(str, "serving", false) == 0;
if (!visible)
{
Interaction.MsgBox("Video Linki Henüz Yüklenemedi !", MsgBoxStyle.Critical, "HATA");
}
else
{
string str1 = this.source.Split(chrArray)[7];
this.PictureBox1.Image = new Bitmap(new MemoryStream((new WebClient()).DownloadData(str1)));
string str2 = this.source.Split(chrArray)[35];
string str3 = string.Concat("http://www.youtube-mp3.org/get?video_id=", this.id, "&h=", str2);
WebClient webClient1 = new WebClient();
Form1 form1 = this;
webClient1.DownloadProgressChanged += new DownloadProgressChangedEventHandler(form1.client_ProgressChanged);
webClient1.DownloadFileAsync(new Uri(str3), saveFileDialog.FileName);
}
}
}
}

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.