MP3 ile ilgli 2 süper TÜRKÇE FULL Program

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
MP3 PRODUCER HAKKINDA AÇIKLAMAM: (Türkçe ve FULL)

mpprdcrqb8.jpgCd den MP3 OGG WMA WAV formatına çok ksa sürede çevirir.
Ayrıca ses formatları arasında convertişlemleri son derece hızlıdır.
İsterseniz MP3 TAG etiketlerini de düzenleyebilirsiniz.

MP3 ü dilediğiniz kadar boyut küçültmesi yapabileceğiniz ayarları da mevcuttur.

Türkçe kısmını açmak için program içerisindeki "ViEW" menüsünden "iNTERFACE LANGUAGE" ye gelin ve çıkan listeden "TURKiSH" i seçin.
Böylece programınız full ve türkçe olacaktır. Kullanımı son derece basittir.


MP3 TAG EDİTÖR HAKINDA AÇIKLAMAM: (Türkçe ve FULL)

mptagedap5.jpgİstediğiniz MP3 dosyalarının açıklamalarının ID1 ID2 ve son şekli olan ID3 açıklama ve tanımlarını değiştirebiliyor, yeniden yazabiliyorsunuz.
MP3leri topluca seçip toplu açıklama (istediğiniz bir kısmını veya tamamına) yazabiliyorsunuz.
Binlerce MP3 ün (örneğin yayınlayan bölümünü ya da sanatçı adını) çok kısa bir sürede kolayca yapabiliyorsunuz.MP3 PRODUCER

MP3 TAG EDİTÖRÜ


rar şifreleri : madamlar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.