mrb

trprof

Yeni üye
31 Ağu 2009
1
0
mrb arkadaslar çok nadirde olsa arada bir forum sitelerine üyelik yaparım 15 yıldır bilgisayarla meşgulum ve ekmeğimi ondan kazanıyorum.hack işiyle çok fazla uğraşmadım aslına bakarsanız ama şu aralar çok lazım etti çünkü bi kaç siteden kullanıcı adı ve şifreleri almam gerekti ondan sonra da bu işi sevdim ve ekmek kazanmaya basladım.THT yi daha önce duymuştum ama girmek nasip olmamıştı. umarım paylaşımlarımız uzun sürer.elimden geldiğince arkadaslara bilgi paylaşımında bulunmak isterim.özel sorular sormak için msn adresim hemen hemen her zaman online durumdadır.sevgiler sunuyorum...

++MooN++

Yeni üye
28 Ağu 2009
28
0
Hoşgeldin kardeşim aramıza.. umarım forum hayırlı olur.. ama dikkat et buraya milleti haçklemek için gelen çok kişi var.. mesaj sayılırı genellikle 10'un altında olur.. o kişilerden program indirmemeni umarım
tekrar hoşgeldin

kmaiml

Uzman üye
5 Mar 2008
1,246
0
System32
trprof aramıza hoşgeldin ben birşeyi anlamadım burda... ekmek kazanmaya başladım derken? ne gibi işlerle abicim :) bana da bi kaç yöntem gösterde benim de elim ekmek tutsun :) takrar hoşgeldin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.