MS Office 2007 Full Final Türkce (Hepsi Tek Link)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
sitemizde mevcuttur fakat bu verdiğimde hem tek link hem türkçe yama hem de serial var güle güle kullanın!..

842213microsoftoffice20eu3.jpg

Download

http://download.microsoft.com/download/7/c/4/7c49b09b-d6f9-431d-9738-4c00aff11fc7/Enterprise.exe

TR Dil Dosyası

https://tik.lat/DJ59l

Serial Key:
KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8
V9MTG-3GX8P-D3Y4R-68BQ8-4Q8VD

Son düzenleme:

mco06

Yeni üye
2 Eyl 2007
17
0
şimdi yüklüyorum kardeşim ya ne zamandır office arıyordum ama bi türlü bulamamıştım inş açılır

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
linkler çalışmıyor ayrıça türkçe yamanın kurulumunu anlatırmısın (resimli veya video) şimdiden teşekkürler

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
Office 2007 Aktivasyon sorunum var yardımcı olurmusun kardeş... cevapo bekliyorum tşkler... güzel paylaşaım tşkler... emeğe saygı lütfen... Allah TÜRKÜ KORUSUN !!!

lazerlimete

Yeni üye
30 Haz 2007
28
1
dil için saolda serial bende var ben yazdım altında yazınca hemen 8 haneli bir key istedi lütfen yardım

di_cello

Yeni üye
26 Şub 2008
3
0
Paylaşım için saol,yalnız türkçe yamasını kuramadım,language klasörü yoktu,kendim yaratıp içine koydum ama yapamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.