Msfconsol'dan dinlemeye aldığım ratta coğu komut çalışmıyor

dizelaem

Yeni üye
14 May 2023
33
4
Hocam ratı kendi telefonuma denemek için yükledim, ratı dinlemeye aldım fakat çoğu komut çalışmıyor. Kullandığım rat TheFatRat sadece sms_dump falan çalışıyor, ne yapmalıyım.

louise0357

Anka Team Junior
21 Tem 2023
521
10
199
Medellín
Hocam ratı kendi telefonuma denemek için yükledim, ratı dinlemeye aldım fakat çoğu komut çalışmıyor. Kullandığım rat TheFatRat sadece sms_dump falan çalışıyor, ne yapmalıyım.
kardeşim TheFatRat boşver msfconsole tavsiye ederim direk manel yap.

Eğer illa thefatrat diyorsan

1. Telefonda bütün izinler verilmemiş olabilir.
  2. Rat ile TheFatRat Arasında bağlantı kopukluğu olabilir.
  3. Android yeni güncelleme getirmiş olabilir.d

İyi Forumlar...

dizelaem

Yeni üye
14 May 2023
33
4

İyi Forumlar...
bütün izinleri verdim fakat hala olmuyor, güncel telefon için önerebilceğiniz rat var mı kali linux kullanıyorum.

İyi Forumlar...
Genişletmek için tıkla ...
msfconsoleden nasıl yapılıyor hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Novn

Üye
12 Haz 2022
79
1
30
TheFatRat Msfvenom gibi otomatik rat veya trojen üreten toolların verdiği çıktıların eski zamana göre çok bir etkisi kalmadı, ya yakalanır ya da komutları işlevsizdir bu konuda antivirüs bypass, fud konularına girebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.