Msfvenom Aracı İle Port Açmadan Trojan Oluşturma / SeNZeRo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Latess

Üye
23 Nis 2016
147
1
Nereye
Hocam eline sağlık muhteşem konu. trojanı karşı tarafa gönderdikten sonra dinleme işlemlerini nasıl yapıcaz onlarıda anlatırsan iyi olur.

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Attığımız trojanı birisi açarsa buraya düşecek ve istediğiniz bilgileri alabileceksiniz.

Attığımız trojanı yerel ağda birisi açarsa buraya düşecek ve istediğiniz bilgileri alabileceksiniz.

Galiba bunu kastettiniz.

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
aha bende onu diyorm da port acmadan konu basliqi amma girdiyin parametrelerde port var. port olmalidaa ters balanti gelmesi icin, olmadan yazmissin ben onu anlamadim arkadaslar elne salik yazmis insallah postumu alinti edip cevaplarlar sorumu

verdiyin komutlarla asla amma asla port modemde kapali olursa balanti gelmez. 3 defa okudum konuvu eyer gozden neyise kacirmissamsa alinti edip cevaplarsan sevnirim

Son düzenleme:

Cultius

Yeni üye
19 Ağu 2017
40
0
Elinize sağlık dediklerinizi yaptım ancak trojanı karşı bilgisayarda çalıştırdığımda sending stagede kalıyor ne yapmam gerek?

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Attığımız trojanı yerel ağda birisi açarsa buraya düşecek ve istediğiniz bilgileri alabileceksiniz.

Galiba bunu kastettiniz.

Evet. Yerel ağda.

aha bende onu diyorm da port acmadan konu basliqi amma girdiyin parametrelerde port var. port olmalidaa ters balanti gelmesi icin, olmadan yazmissin ben onu anlamadim arkadaslar elne salik yazmis insallah postumu alinti edip cevaplarlar sorumu

verdiyin komutlarla asla amma asla port modemde kapali olursa balanti gelmez. 3 defa okudum konuvu eyer gozden neyise kacirmissamsa alinti edip cevaplarsan sevnirim

O port oluşturduğumuz tojeni métasploit üzerinden dinlemek için gerek. Birisi tıkladığında bağlantının gelesi için. Herhangi bir modem arayüzünden port açmıyorsunuz.

Elinize sağlık dediklerinizi yaptım ancak trojanı karşı bilgisayarda çalıştırdığımda sending stagede kalıyor ne yapmam gerek?

Video isteyen arkadaşlar aşağıdaki videoya bakabilirler.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O_krHeAwxow[/ame]

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.