msfvenom dan yaptığım virüsü nasıl dış ağda çalıştırabilirim?

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
692
24
msfvenom dan yaptığım virüsü nasıl dış ağda çalıştırabilirim?
Yaptığım virüsü bir tanıdığa attım kendi isteği ile fakat bağlantı düşmedi nasıl dış ağda çalıştırabilirim?

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
692
24
hocam buraya bakarak yapıyorum ve şu siteye giriyorum Açık Port Kontrol Aracı :: Network Araçları :: Araçlar :: ip adresim - 151.80.121.236
ama port açık değil diyor
Tm şimdi yapabildim onu

Ngrk ile baştan port aç port 4444 olsun, açtığın portun ekran resmini at.
Sonra o port ile baştan payload oluştur lhost kısmına ngrok adresi, lport kısmına 4444 yaz.
Eğer doğru gittiğinden emin olmak istiyorsan bu konuyla alakalı bir videom var video sana rehber olacaktır
Hocam denedim darcomet ile yok ya kendi pc me attım düşmüyor kurban

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
hocam rdp ne oluyor sunucu mu?
sanal bilgisiyarlar dostum sunucu sayılır yani

hocam rdp ne oluyor sunucu mu?
r19bhkg.png

böyle bişey yani

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
692
24
sanal bilgisiyarlar dostum sunucu sayılır yani
e bizde sanal kullanıyoruz zaten ona rağmen olmuyor :D

ngrok fix yedi duck dns daha mantıklı
duck dns de yapdım ama port açmak lazım oda kolay değil işde ngrok ile windowsda denedim kurban düşmedi bide kali de denicem düşerse o yöntem etkilidir diye devam ederim düşmezse ya rdp sunucu falan ayarlicam ya da gerçekden port açmayı öğrenicem

Linuxdan deniceksin
yok ya olmuyor linuxa kurdum ngrok ama yinede olmuyor virüs de bir sıkıntı yok zaten virüs normal yapıyorum ngrok vesaire kullanmadan oluyor ama dış ağda çalışmıyor sorun o zaten dış ağda çalışsın diye uğraşıyorum ama olmuyor

bu konu çok uzadı bunu çöpe atarsanız sevinirim daha mantıklı bi konu açmam lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.