Msı cx62 6qd nasıl alacağım acil

ysntk67

Üye
23 Mar 2015
199
0
Msi Cx62 6qd-234xtr I5-6300hq 8g 1tb 15.6 Fd 2gb GittiGidiyor'da 217629808
Arkadaşlar bu ürünü bu akşam sipariş edeceğim. Bu ürün fiyatına göre nasıldır. Benim bu üründen beklentilerim sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Bundan önce Asus vb. markalar aldım sorunlar çıktı ve geri iade edip paramı aldım. MSI kalitesi nasıldır ve bu ürün iyi midir? Yardımcı olursanız sevinirim.
http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-z5070-59-432061-notebook-pmu3405527
Birde bu lenovoyuda alabilirim 2 si arasında kaldım. Hangisi daha iyi daha kaliteli ise onu alacağım performans benim için 2. planda. Ama MSI hakkında kafamda soru işaretleri var.

burakouz

Yeni üye
24 Eki 2013
1
0
merhaba urunu almayi bende dusunuyorum hepsiburada.comdan urunu aldinizmi beklentilerinizi karsiladimi oyun oynayan birisi degilim genel olarak photoshop turunde ve visual studio programi kullaniorum sizce benim isteklerimi karsilayacak bir bilgisayar mi

ysntk67

Üye
23 Mar 2015
199
0
Şuan üründen yazıyorum. Ürüne windows 10 yükledim. Herhangi bir sıkıntı yok canavar gibi çalışıyor. Oyunları orta üst seviyelerde oynatıyor. Sadece fanı biraz sesli ama çok iyi soğutuyor. Ürünün beklentilerinizi karşılayacağını tahmin ediyorum. Sorunuz varsa soralabilirsiniz cevaplarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.