Donanım Msi ge 72 2qc laptop kırık olan yeri nasıl düzeltebilirim

deadlifeman

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
465
0
İSTANBUL
Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Cevap: Msi ge 72 2qc laptop ile ilgili sorum var !!

Merhaba, kusursuz bir işçilik çıkarmamana gerek yok. Sağda kine bakıp parçayı değiştirebilirsin. Yada servisine göndermen senin için daha sağlıklı olacaktır. İyi forumlar dilerim

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0ciZEg-OoRU[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ZuB0s5e6gyg[/ame]

deadlifeman

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
465
0
İSTANBUL

saolun hocam teknik servis 1000 ila 1500 tl civarı fiyat çekti birde ben videoları izledim ama onlarda alt kasa sağlam bende lat kasada menteşenin oturtacağım yer kırıldı onu nasıl yapabilirim sizleride yoruyorum böyle

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Kendiniz yapabilir misiniz sanmıyorum nedeni orasını yaşamazsanız laptop kullanılmaz hale gelir önerim teknik servis değil bir bilgisayarcıya gidin 50 60 TL fiyat çekecektir,

İyi Forumlar.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul

saolun hocam teknik servis 1000 ila 1500 tl civarı fiyat çekti birde ben videoları izledim ama onlarda alt kasa sağlam bende lat kasada menteşenin oturtacağım yer kırıldı onu nasıl yapabilirim sizleride yoruyorum böyle

1500₺ vereceğime yenisini alırım daha iyi, teknik servise bak sen zaten bir b^ku da becerdikleri yok!

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Bu videoya bakabilirsin. Garantisi varsa aldığınız yere götürmeniz en iyisi olacaktır. Veya bir bilgisayarcıya da götürebilirsiniz

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UcFDwbFoY_Y&ab_channel=Arya42Bilgisayar[/ame]

deadlifeman

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
465
0
İSTANBUL
teşekkürler herkese yardımlarınız için burda birkaç mahalle içi pc tamir yazan yere götürdüm adam bir hafta bende kalıcak sonra alırsın dedi bende pek güvenemedim açıkcası varsa sizin bildiğiniz biryer önerebileceğiniz yer istanbul içi alabilirim öneri

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1
Japon Yapıştırıcısı ve Karbonatla Kırılan Yeri Yapıştı
Fazlalıkları Zımparala
Kötü görünüm Varsa Boya
en fazla 10 tl masraf olur

AY746

Üye
28 Nis 2020
70
0
Adım 1 kardeşini döv:siritan3
Adım 2 internetten laptobun yetkili servisini bul
Adım 3 harçlığını kardeşinin hatasına harca :siritan3:siritan3:siritan3

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
47
Merhaba,

Menteşe yamulmuş olabilir kaynakcıya gitmesi gerekiyor kaynakcı yapamazsa yenisini almanız gerekiyor ek olarak kasa tamiri gerekiyor kesinlikle bilgisayar tamircisine gitmelisin.

Yeni menteşe fiyatları şu an: 100-150TL arası kasa tamiride 100TL desek = 200-350TL arası bir fiyata halledersin tahmini. Kaynak olursa daha ucuza olur.

Saygılarımla...
kanserojen

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.