MSI Pro MP243X monitörü hakkında fikir ve tecrübelerinizi alabilir miyim ?

thekilic

Yeni üye
26 Mar 2023
26
2
Şu an bulduğum bu monitör hakkında varsa tecrübelerinizle yardımcı olur musunuz , lütfen ? Bugün - yarın beklemeden almak istiyorum.
"MSI 23.8" Pro MP243X 1920x1080 (FHD) flat IPS 100Hz 1ms antı-glare monıtor." Site linkini belki yasaktır düşüncesi ile vermedim.
Benim verebileceğim tavan fiyat 3,300 tl üzerine çıkamam.

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
920
542
Şu an bulduğum bu monitör hakkında varsa tecrübelerinizle yardımcı olur musunuz , lütfen ? Bugün - yarın beklemeden almak istiyorum.
"MSI 23.8" Pro MP243X 1920x1080 (FHD) flat IPS 100Hz 1ms antı-glare monıtor." Site linkini belki yasaktır düşüncesi ile vermedim.
Benim verebileceğim tavan fiyat 3,300 tl üzerine çıkamam.
Merhaba,
Öncelikle link atmak yasak değil.
Soruna gelicek olursak bu monıtor güzel.
Hatta bir kişi daha sormuştu. Ona da bunu önermiştim.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.