MSI, X-Slim serisi ultra-ince tasarımlı dizüstü bilgisayar ailesini genişletiyor

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,196
19
İstanbul.
msi_xslim_mo_dh_fx57.jpg
Donanım dünyasının lider isimlerinden MSI, ultra-ince tasarımlı X-Slim serisi dizüstü bilgisayar ailesini yeni modellerle genişletmeyi planlıyor. Geçtiğimiz hafta yaptığı bir etkinlikle 13.3" eknralı X340 modelini ülkemizde de lanse eden firmanın, hem ince tasarımlı hem de daha büyük ekranlı dizüstü bilgisayar arayışında olan kullanıcılar için 14" ekranlı X400 ve 15.5" ekranlı X600 modellerini hazırlıyor.
Her ikisi de Intel'in CULV platformunu temel alacak yeni dizüstü bilgisayarların tasarım özellikleri açısından ana hatlarıyla X340 modeline yakın olmaları bekleniyor. Genel özellikleri açısından X-Slim serisinin karakterisitik detaylarının taşıyacağı belirtilen X-Slim X400 ve X600 modellerinin önümzdeki ay Tayvan'da düzenlenecek Computex fuarında lanse edilebileceği belirtiliyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.