Msi

ymz75

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
685
0
48
Catia La Mar
Fazla Satacağını Sanmam Getiren Eş dost akrabasına satar derim Türkiyede Çok Ciddi Rakipleri Var Üstün Özelliklere Sahip değil FitYatının Çok Cazip Olması Gerekir .

DeSTRoYeRS

Üye
27 Eki 2014
238
0

Sağolasın ama dell alienware düşünmüyorum ben bu laptopu dışarıya falanda ***ürcem üniversitede de kullanacağım hem büyük hem ağır bana göre kötü yani büyük alacak olsam masaüstü alırım 2500TL lik masaüstü = 4000TL lik msi laptop ben kibarlığınada önem verdiğim için msi hakkındaki görüşlerinizi yazın lütfen :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.