MSIMG32.dl Aygıt Yöneticisi Hatası kesin ÇÖZÜM !

asakiri

Yeni üye
9 Nis 2010
41
0
Bilgisayarınıza bir virüs girdikten sonra format atarsınız vs. ama bu hata geçmez .
Bu hatanın sebebi virüsün dosyaların konumunu ve adlarını yanlış tanımlamasıdır.

Böyle bir hata alıyorsanız önce avast indirin ve tam sistem taramasıyla önce virüsleri temizleyin. ardından

C:/WİNDOWS/system32 klasöründe msimg32.dll isminde bir dosya var. o dosyanın ismini msimg32.dl olarak değiştirin hata kesin olarak çözülecektir alıntı değildir uzun çabalar sonucu buldum bir teşekkürü çok görmeyin :)

eğer bu seferde msimg.dll bulunamadı derse aynı dosyayı masaüstüne kopyalayıp adını msimg.dll yapıp system32 klasörüne atın hal olacaktır​

Son düzenleme:

sipport99

Yeni üye
29 Eyl 2013
2
0
Çok Saol Kardeşim Sana Çok Borçlandım Bak HAyırına Kendime Hesap Açım Teşekkür Ettim... :)

sipport99

Yeni üye
29 Eyl 2013
2
0
Kardeşim Bide Bişi Sorcam Avast Yerine Esed Not 32 Antivirüs 4'ten yapsam olur mu?
Avastı yükledim ama tekrar avast.setup msımg32 hatası verior...:confused:
Artı bir de msimg32.dll ismi değiştirilemiyor diyor... :(
Yha kardeşim bunu daha 2 gün önce format attırdım CD'side yok ki kendim atayım?
................. :( Offfffffffffffffff:RpS_crying:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.