msn 2009

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

01_gkn_01

Üye
26 Eyl 2009
107
0
arkadaslar msn 2009 u kaldırmak ıstedım kaldıramadımadım sonra gerı yukleyım dedım yuklenmedı hata verdı pc yı gerı aldım sorun gene duzelmedı yardımlarınızı beklıyorum

LunáticHéRé

Uzman üye
12 Ağu 2009
1,131
0
Mí? PéHh
İlk saatin yanından msn messengerden tam olarak çıkış yap Daha sonra başlat\\\ çalıştır\\ Denetim Masası\\Program ekle veya kaldırı seçip oradan msn messengeri kaldırın ve kaldırma işleminin bitmesini bekleyin.
Sonra bilgisayarımdan C ye girin ordan program files//Msn messenger dosyasını bulup silin. Şayet bulamazsan windows live klasörünü bulup ordan silersin.
Sonra Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesi altında bulunan Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğinin kutucuğunu işaretleyip Tamama tıkla eger bu seçenek işaretli ise öylece bırakın.
Bilgisayarım > C > ********s and Settings > Profilin > Local Settings > Application Data > Microsoft klasörü içinde bulunan Windows Live Contacts ve Messenger klasörlerini silin.
Sonra Başlat Çalıştır a
%userprofile% bunu yazarak çıkan dosyaları silin.
Daha sonra bu kodları başlat çalıştır a kopyalayıp enterle ve çıkan dosyaları sil

%userprofile%\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\Windows Live Call\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL\

%alluserprofile%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL\

%userprofile%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\

%userprofile%\Contacts\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\Messenger\

%temp%\MessengerCache\

Sonra hangi sürümü istiyorsan onu bilgisayarına kur.

01_gkn_01

Üye
26 Eyl 2009
107
0
İlk saatin yanından msn messengerden tam olarak çıkış yap Daha sonra başlat\\\ çalıştır\\ Denetim Masası\\Program ekle veya kaldırı seçip oradan msn messengeri kaldırın ve kaldırma işleminin bitmesini bekleyin.
Sonra bilgisayarımdan C ye girin ordan program files//Msn messenger dosyasını bulup silin. Şayet bulamazsan windows live klasörünü bulup ordan silersin.
Sonra Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesi altında bulunan Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğinin kutucuğunu işaretleyip Tamama tıkla eger bu seçenek işaretli ise öylece bırakın.
Bilgisayarım > C > ********s and Settings > Profilin > Local Settings > Application Data > Microsoft klasörü içinde bulunan Windows Live Contacts ve Messenger klasörlerini silin.
Sonra Başlat Çalıştır a
%userprofile% bunu yazarak çıkan dosyaları silin.
Daha sonra bu kodları başlat çalıştır a kopyalayıp enterle ve çıkan dosyaları sil

%userprofile%\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\Windows Live Call\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL\

%alluserprofile%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL\

%userprofile%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\

%userprofile%\Contacts\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\

%userprofile%\Application Data\Microsoft\Messenger\

%temp%\MessengerCache\

Sonra hangi sürümü istiyorsan onu bilgisayarına kur.

yarbayım dedıklerının hepsını yaptım ne cıktıysa hepsını sıldım yuklemeye gelıyom yuklenıyomus gıbı oluyo sonra yuklenmıyor

LunáticHéRé

Uzman üye
12 Ağu 2009
1,131
0
Mí? PéHh
BAşlat Çalıştır regedit yaz ve hykent curent user_ software _microsoft_msn messenger adımını izle ve msn ye sag tıkla sil
Yine regeditten hykent locam machine_software_microsoft_messenger service dosyasına sag tıkla sil
Bu adımları izledikten sonra dene olması lazım sen adım adım dediklerimi yap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.