Msn 7.5 i kullanmak

slckylmz06

Yeni üye
10 Kas 2009
1
0
kardeş allah razı olsun kaç gündür deli oldum ya açılıp kapanıyodu helal olsun valla süpersin !!!!!!

Dahm

Yeni üye
10 Kas 2009
1
0
Ayrıca linklerde de sıkıntı var.. Onlara da bir bak istersen, zira indiremedim her iki linkten de..

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
saol kardeşim hemen deniyorum bende zaten eski sürümler hoşuma gidiyor yeni sürümler kasıyor donuyor ws sorunlar oluyor 7.5 kkurcam thanks

xxxmetexxx

Yeni üye
1 Kas 2007
8
0
yok kardeş olmadı o dosyaları siliyom senin msn yi kopyalıyom sildiklerimin yerine yine istiyo sen resimli yada videolu anlat istersen bu anlatım fazla açıklayıcı değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.