Msn ADresim Çalındı Lütfen Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Kas 2008
184
0
slm ikinci bir msn nen varsa yani msn açarken yazıyorsunya alternetif msn diye varsa şifremi unuttum dan şifreni sıfırla diyer msne imail ğelcek ordan düzelt me ihtimalin ola bilir

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
burda lınk vermek yasakmı bılmıyorum ama googleden arat calınan msn yı gerı almak dıye .. sıfreyı degıstırdıyse kolay kolay alamazsın .ancak bır sıte var oraya gırıyorsun .oyle oluyor ama msn hesabını alırken gırdıgın tum bılgılerı a dan z ye bılmen gereıyor yoksa ısın cok zor .lıınk vermek yasakmı bılmıyorum dedıgım gıbı googleden arat cok rahatca bulursun.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Yavuz Zaten Verdi O Linkii.. Arkadaş Yapamamış! Zaten O Yöntemlede Halledemedyse Geri Alması İmkansız.. (Alternatif msn + bilgilerinide bilmiyor) :)

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
Başka bır msn adresı al kendı msn adresını ekle sonra takip et bakalım eger ara sıra açıyorlarsa yıne dıyorum alma ıhtımalımız var bununla ılgılı formda arastırırsan video bile verdım nasıl alırsın gerıye msn yı verdıgım videoyu bul indir saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.