Msn Adresiniz Açılmıyor İse İlk Denenmesi Gereken Program (Msn Dndrcu) / K4rizm4343 /

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar İlk Olarak Şunu Söylemek Gerekirse Herkez Msn Hack Diye Kıvranıyor veya öyle bir Program arıyor.. Şöyleki Msn hacklemek için sadece gerekli bazı şeyler var Msn Dondurucu , Fake Mail tarzında...

Kısaca bunlarıda açıklıyim...

Msn Dondurucu ; Programda Boşluk olan kısıma yazmış olduğunuz msn adresin şifresini defalarda hızlı bir şekilde yanlış girerek açılmasını engeller..
Bizde bun programa msn dondurucu veya msn kitleyici deriz...
Örnek vermek gerekirse Pc de bir çok prgramı açmak istersiniz bilgisayarım dondu veya kitlendi dersiniz bu düşünce ile daha iyi anlarsınız nedemek istediğimi...

Fake Mail ; Not defteri üzerinden ( Txt ) Uzantılı dosyadan bir sayfanın kopyasını kodlamaktır... Kodları .txt uzantılı not defterimize yazarız ve birde host alıp ( Formbuddy tarzında ) bunuda yazdıktan sonra Farklı kaydet diyip uzantısını .html olarak kaydeder ve bunu karşı tarafa atarız o kişide bunu yutup hazırlamış olduğunuz fake mail dosyasını açıp düzgün bir şekilde doldurur ise demek oluyorki yazmış olduğunuz kodlar sayesinde size mail olarak yazdıkları gelicektir bunada fake mail msn hack denir...

Şimdi asıl konumuza gelelim....

Eğerki Msn adresiniz açılmıyor ise ilk açmanız gereken program Ice Cold'tur...

Nedeni ise ; Arkadaşlarınız size şaka amaçlı veya bir başkası msn adresinizi kilitler ve şu şekilde olur !

Hacklenen kişi : Msn adresimi geri ver ( argo laflar ) ....
Hacker : Sakin ol sadece kendine dikkat etmen için yaptım bunu
Hacklenen kişi : Tamam ozaman ver adresimi
Hacker : proglamla yaptım.. program otomatik olarak şifreyi çözüyor ve kendisi şifre koyuyor.. Anca eski şifreyi girersem açılır..
Hacklenen kişi : xxxxxxx
Hacker : geçmiş olsun by.

Ama o Hacker ve diğer Ice Cold kullanıcılarının nerdeyse geneli şunu bilmiyor...

kendi msn adresinizi kitleyip ( Freeze Account) yapıp %100 olduktan sonra çözdüğünüz zaman ( DeFreeze Acoount ) yapıp açabilirsiniz adresinizi... O prgramla msn adresinizin açılacağını tahmin bile edemiyor.. Şimdi siz bunu öğrenmiş oldunuz koz sizde aynı taktik ona uyguluya bilirsiniz... Yani : Asıl ben senin adresini hackledim birde sen çık girmeyi dene istersen diyip akıllıca hamle yapabilirsiniz.. :)

Yardımcı olduysam ne mutlu bana Linkler Aşada SAYGILARLA
/ K4rizm4343 \

NOT : Anti Virüsleri kapatın İçinde zararsızda olsa virüs var ( bişey olmaz ben senelerden beri bunu kullanıyorum )

Download :
IceCold_ReLoaded - Upload.gen.tr

1. Güncel Link : Dosya.tc - cretsiz, Hizli ve Kolay Dosya Paylasimi

Son düzenleme:
11 Ağu 2007
98
0
bu saçmalıkların doğrusunu yazınca siliyorsunuz. daha fazlasını söylemem gerek yok. bunu gördüysen yeter. nasıl olsa silersin. tek bildiğin bu zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.