Msn.com Hacked :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x-men-hacker

Yeni üye
1 Haz 2010
1
0
Ellerine sağlık :)

Benim çok ilgimi çekmiştir hackler, nasıl yapıldığı konusunda.

Bilmiyorum anlatabildim mi, yardım edebilen var mı bu konuda ?

tşkler

zafas

Yeni üye
31 May 2010
4
0
canım kardeşlerim formda nerede konu açarım bilmiyorum öncelikle özür dilerim en yeni konunun arkasından mesaj bırakmak istedim şimdi face den bir link atmışlar sizlerden ricam bu linki yada her neyse bir güzellik taparmısınız Allahrızısı için iğrenç bir şey konu başlığını görünce eminim hepiniz bişeyler yapmak istersiniz bu Allahsız şerefsizler
ben anlamadığım için sizleri haberdar ediyorum.
https://tik.lat/uJDhR

mustoyildiz

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
748
0

MOBİLPC - Bilgisayarınız avucunuzda - Dünyanın neresinde olursanız olun bilgisayarınızı telefonla kontrol edin !
MobilPc yazılımının kullanımı çeşitli amaçlar için düşünülebilir.Yazılımın esas amacı bilgisayarınızı herhangi bir telefon ya da bilgisayar ile kontrol edebilmek ve çeşitli komutlar yollayıp yönetebilmektir.
Program son derece sessiz ve hızlı bir şekilde çalışmakta ve çalıştığına dair en ufak bir şüphe uyandırmamaktadır.Yazılımın bazı özelliklerine aşağıda değinilmiştir ve bunların hepsine en az wap özelliği olan herhangi bir telefon ya da bilgisayardan erişebilirsiniz :

-Ekran görüntülerine ulaşma
-Webcam görüntülerine ulaşma
-Bilgisayarda basılan herhangi bir tuşun kaydedilmesi (keylogger özelliği) ve size rapor edilmesi
-Teamviewer ile uzaktan canlı masaüstü kontrolü + Sınırsız dosya transferi.
-Piyasadaki neredeyse hiç bir antivirus tarafından tespit edilememe
-Kurulumsuz
-no-ip alma,port açtırma,dns ve modem ayarlarını oluşturma gibi gereksiz işlemler yok
-Güvenlik duvarı üzerinden çalışır ve uac onayı istemez
-Tek tek veya bütün bilgisayarlara komut yollayabilme
-Program download ya da upload
-Program açma,kapatma ya da yasaklama
-Cmd komuttları çalıştırma
-Cd açma-kapatma
-Mesaj yollama,yazı yazdırma
-Bilgisayarı kapatma,restart,uyku moduna sokma,beklemeye alma
-Telefondan yazılan metnin bilgisayarda ses e dönüştürülmesi
-Site,film,müzik,video ... açtırma
-Otomatik güncelleme ve her geçen gün eklenen yeni özellikler,
-Kurulum ve kullanım konusunda 7/24 destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.