Msn.com Hacked :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozan--18

Yeni üye
6 Şub 2009
2
0
selaun aleykum arkadaşlar sanrım yanlış bi anlaşılma olmuş ben kürtmüşüm msnemi kırdılar ne kürtü yaw TÜRKÜM has TÜRKÜM NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE kürtlerlede işim olmaz msnemi kıran kişi by yılmaz galiba öle yazıo sitemde bu arada kırılan msn adresim bu rica etsem msn adresimi geri verebilirmisiniz arkadaşlar şimdiden saolun tşkler

ozan--18

Yeni üye
6 Şub 2009
2
0
selaun aleykum arkadaşlar sanrım yanlış bi anlaşılma olmuş ben kürtmüşüm msnemi kırdılar ne kürtü yaw TÜRKÜM has TÜRKÜM NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE kürtlerlede işim olmaz msnemi kıran kişi by yılmaz galiba öle yazıo sitemde bu arada kırılan msn adresim bu rica etsem msn adresimi geri verebilirmisiniz arkadaşlar şimdiden saolun tşkler

fedayi

Yeni üye
30 Ocak 2009
42
0
ben daha yeni katıldım ve ustatlıkla ile ılgılı hedeflerım var beni yetiştirecek arkadaslar varsa(nick'ini devam ettirecek) lutfen bana msn yollasınlar fedayi(zalim akrep hacker)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.