msn de gelen iletileri alamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badrogue

Üye
30 May 2008
86
0
şimdi bana msn den gönderilen pardon daha doğrusu annemin msn sine gönderilen iletiler gelmiyor ofis te denemişler arkadaşları annem kapalıyken ileti gönderiyorlar msn sini açıyor ama ileti felan yok normal e postadan atılan iletilerde gelmiyor gelenleri var ama sadece netlog dan felan bi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşk ler

Acemi_Öğrenci

Yeni üye
29 Eki 2008
26
0
Arkadaşım böyle bir durumla daha önce karşılaşmadım ama iki seçenek var.Annene çevrim dışıyla yollanan iletileri alamamasının nedeni msn nin eski sürümünü kullanmasından kaynaklanıyor olabilir. 2. bir seçenek mail atan kişilerin yanlış mail adresine mail atmalarındanda kayaklanabilir.(Bunlar belki sana basitçe gelecek ama bence bir sorun varsa ilk olarak büyük şeyler aramaktansa küçük olan bize basit gelen şeylerigözden geçirmemiz gerekir)Umarım işine yarar oda olmazsa nasılsa hotmail,gmail ücretsiz mail adresleri veriyor onlardan yeni mail adresi alın.Annene hürmetler ellerinden öperim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.