msn de ne eskisi ne de yenisini yükleyemiyorum:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 May 2009
55
0
Microsoft Windows Installer 4.5 yuklemek istiyorum sitesinden yukleyemiyorum ayrıca msn yi de kaldırdım ne yenisini yukleyebiliyorum ne de eskisini 8.1 sürümü var deli oldum sistem geri yukleme felan demeyin yeni format attim yardımınızı bekliyorum saygılar

2 May 2009
55
0
servis pack 3 ü de indirdim ama o da parametre hatalı dedi :(of yaaaa deli oldum ....iİSYAN kardes ne yapsam olmuyor eskisinide yukleyemiyorum yenisinide 8.1 yuklemek istiyorum yeni sürümü var diyor güncelleştirme yapıyım diyorum ondada hata veriyor iki günden beri deli oldum lütfen bi care saygılar

03_hacker

Katılımcı Üye
12 Eki 2008
798
0
microsoftun resmi sitesinden msn i karşıdan yükleme yap o zaman oluyor aynı şey benimde başıma geldi onu bi dene olucagından eminim

4 Ağu 2007
185
0
servis pack 3 ü de indirdim ama o da parametre hatalı dedi :(of yaaaa deli oldum ....iİSYAN kardes ne yapsam olmuyor eskisinide yukleyemiyorum yenisinide 8.1 yuklemek istiyorum yeni sürümü var diyor güncelleştirme yapıyım diyorum ondada hata veriyor iki günden beri deli oldum lütfen bi care saygılar

Aynı sorun bendede vardı Bak şimdi msn yüklerken eğer senin bilgisayarında daha üst versiyon varsa yüklemez.. ama sen şimdi diyeceksin ki ben msn yi kaldırdım evet kaldırdın ama o arkasında artık bıraktı ve hala bilgisayarda yüklü görünüyor bu artıklarıda kaldırırsan istediğin versiyonu yükleyebilirsin.. bunu içinde aşağıdaki proyu kullan... verdiğim link microsft un kendisayfası ve gereli açıklama orda var aman msn ile alakası olmayan bi şey kaldırma bilgisayar gider..

yapamazsan pm den mesaj at msn adresini bilgisayarına TeamViewer ile bağlanıp senin yerine yapayım.. ama bu yarını bulur çünkü az önce mesaim bitti sabah 10 da tekrar nette olurum
bi teşekkür yeter:)

https://tik.lat/liLWv

Son düzenleme:
2 May 2009
55
0
merhaba kardes mesajını daha yeni okudum hala msn yi yükleyemedim zaten yeni format attım hiç bişey yok pc de ayrıca xp orginal degil güncellemede yapamıyorum yapsam da olmuyor hata veriyor bi yardım edersen cok sevinirim saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.