msn face 8.0

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Bilmeden Dedigin İnsan 8 yıldır Bilgisayarın İçinde Dışında... :) + Dedgim Yöntemle Çalarsın.. ProgramLa yok Saldır Yok Çall Yok Şu Linke tıklaa Yok TeLefon numarana Gelcekk.. Bunların Alayı tuzaktır.. İnsanLar AldatıLacagına Dogruyu ögrensnler.. SaygıLarımla..;)

SaM-BaraN

Katılımcı Üye
15 Tem 2008
275
4
SamsuN
mrfelaqetBilmeden Dedigin İnsan 8 yıldır Bilgisayarın İçinde Dışında... :) + Dedgim Yöntemle Çalarsın.. ProgramLa yok Saldır Yok Çall Yok Şu Linke tıklaa Yok TeLefon numarana Gelcekk.. Bunların Alayı tuzaktır.. İnsanLar AldatıLacagına Dogruyu ögrensnler.. SaygıLarımla..;)

Yani Sen Eve Pc Yi Yeni aLdığında Biz Bu İşLeri Yapıyoduk Ki Sen O Zaman Daha Pc Acma Kapamyı Öğreniyodun AnLadım SAYGILAR ;)

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Özel Olarak Görüşelim.. Msj at.. BilgiyLe övünmek oLmaz.. Bilmedgn Şeyler Warsa Ögrenmş oLursun Trafımdan :) + zaten kendine Hacker Dien.. Yada Çok Biliyorum Diende Lamerdir..bunuda Unutma :)

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Yaşın Kaçki Çoluk Cocuk Diyosun Arkadasım :) Nyse Tartışamam SeninLe burada.. Çok İstersen Özel Msj Atarsn..! ;)

freza

Yeni üye
22 Ağu 2009
1
0
anasını sikim boku bokuna üye oldum yorumları okudum hepsinde çalışıo yazıodu linkin kırık oldunu yazan yorumlar gözükmüodu :mad: ananı yatırım dikim kaldırım sikim bu sitenin sahibinide siqeyim anasınıda sikim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.