Msn fake cam açma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qRowTH

Katılımcı Üye
1 Şub 2012
272
0
qRowT'HİSTAN
merhaba arkadaşlar ben msnde karşı tarafa cam açmak istiyorum fakat amacm kendimi karşı tarafa göstermek değil indirdiğim bi videoyu göstercem yani bi kız vidyosu indircem işte adamda cam acalım dediğinde o kız vidyosu oynicak böyle bi program lazım bana bilen varsa sağlam bi link istiyorum...

Son düzenleme:

cetosel

Üye
10 May 2010
242
0
THT
splitcam prgoramını deneyiniz kesim cözüm googleden araştırıp indirin kendiniz değilde net den indirdinizi bir video yu adama gösteriyor adam da sizi sanıyor fake cam

Son düzenleme:

cetosel

Üye
10 May 2010
242
0
THT
Kardeşim sen o arkadaşın dediği programı dene ancak ben öyle bir program olduğunu zannetmiyorum.

Daha doğrusu hiç öyle bişey duymadım
///meaj güncellendi

öyle bir prgoram var sizde bir dneyin ben bir kaç yol önce kullanıyordum hatda bende sonra prgoramın 2 ünt sürümü çıktı eskisi çok iyiydi şuanki daha da iyidir herhalde

Not: prgoramı kurdukdan sonra fake cam actıgınızda bir de ekran görüntüsünü video olarak kaydetmek istiyorsanız :camtadısuo studio programını deneyiniz

BİRDE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM PRGORAMIN YENİ SÜRÜMÜNDE REKLAM VAR ESKİ SÜRÜMÜ DİYE GOOGLEN ARAYIP BULURSUNUZ Kİ BAR BEN BULDUM ESKİ SÜRÜMÜNÜ DENEYİNİZ DAHA İYİ SONUÇ ALIRSINIZ

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.