Msn,Gmail Hack %100 (Rus Siteden Türkçe yaptım)

xmakro

Katılımcı Üye
11 Eyl 2008
337
0
Rize
Sa arkadaşlar aşağıda bulunan video linkinden izleyebilirsiniz ve download (indirme) linkinide ben size vereyim:.

Video Linki ==

trkklan.tr.gg adresimizde videolu anlatım vardır.

Download (indirme) Linki ==

https://tik.lat/RZ0xA

Birde bu program darkorbitte kullananı çok duydum herkese kolay gelsin ama arkadaşlar kimse haksız yere kimseninkini çalmasın bu programı çalanı geri alın diye veriyorum.

erdem409

Üye
6 Eki 2009
60
0
Sa arkadaşlar aşağıda bulunan video linkinden izleyebilirsiniz ve download (indirme) linkinide ben size vereyim:.

Video Linki ==

http://hotfile.com/dl/118277585/ecd06bb/Msn_ifre_Krc_(trkklan.tr.gg).rar.html

Birde bu program darkorbitte kullananı çok duydum herkese kolay gelsin ama arkadaşlar kimse haksız yere kimseninkini çalmasın bu programı çalanı geri alın diye veriyorum.

Terbiyesizlk Yapma Miletin gemisni hacklemye çalışma Bide Unutanmdan Bitirmiz.biz De takılma :diablo:diablo

1995EKER

Yeni üye
23 Şub 2011
49
0
çorum

Video Linki ==

http://hotfile.com/dl/118277585/ecd06bb/Msn_ifre_Krc_(trkklan.tr.gg).rar.html

gzl fake yapmışssın tbrikler :diablo:woott

hayki

Katılımcı Üye
13 Eki 2007
269
0
fake arkadaşlar bu program başka bır forumda vardı gmailine gidiyor şifreler msn hespları konu ihbar

hayki

Katılımcı Üye
13 Eki 2007
269
0
ben çogu konuyu inceliyorum mod filan degilim ama backdoor lu paylaşımları yazıyorum altına konunun modlar ilgilense iyi olur

bozkurt97

Katılımcı Üye
8 Kas 2010
426
0
Süper yapmışsın tebrikler..
Hem fake, hem boyut artırıcılı. Güzel ,iş.
Fakat sadece zekanı çok fazla sanarak ,asla zekayla alakan olmadığını da ortaya koymuşsun, tebrik ederim zeki arkadaşa. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.