msn hack ile ilgili bir sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
arkadaslar msn programsiz nasil hacklenir bilen var mi ben bunu anlamadim cogu arkadas genelde msn sifresini calmak icin trojan kullanir ama trojansiz bu is olmuyor mu bana hicbir program önermeyin elimde bir sürü program var yalnız ben bunu anlamadim bu nasil oluyor bilgisi olan varsa lütfen beni aydinlatsin tskrlr.

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
ben hack istegi yapmadim ki ben msn nin programsiz nasil alina bildigini sordum anlasilan senin bir bilgin yok kusura bakma basit bir cvp la isin icinden sıyrıldın ben bu isin nasil yapildigini cok ii biliyorum sizin yönteminiz nasil ona bakiyorum cvp icin tskrlr.

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
fazla bilgi göz mü cikarir bu msn hacklemeyi bilmiyorsan sana ögreteyim bu msn hacklemeyi toransiz programsiz olanini biliyorsan konus bilmiyorsan söyle ögreteyim bir kac bos mesaj atıp rep almaya benzemez bu is

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.