MSn HACK

filozofkopat

Uzman üye
22 Mar 2015
1,204
1
Msn mi kaldı?
Outlook oldu o_Outlook hesabını hackleyen bir programda bilmiyorum.
Ancak karşında hedef bir kişi varsa keylogger ve ya rat göndererek karşındakinin bilgilerini alabilirsin.
İyi forumlar

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
oyun çarımızın hotmailini çaldılar keylogger veya rat atabilme gibi bir şansım yok hotmaili almam gerekiyor.

Şöyle bir varsayımda bulunalım, hotmail şifrelerini kıran bir program var. Ve de bu forumda bulabiliyorsun, ki bu forum da sanırım Türkiye'de en çok ziyaret edilen siber saldırı forumu.. Ne olurdu? Bizim cengaverler günde 1000 hotmail adresi kırarlardı.

"Kırılamayacak sistem yoktur." lafı bal gibi yanlıştır. Bir sistem yeterince büyükse, kendi güvenlik analizcilerini tutar, en az bir hacker kadar yetenekli bu arkadaşlar gün boyu açık arayıp o açıkları kapatırlar. Normal bir hacker'ın bulabileceği açık kalmaz. Microsoft, yeterince büyük bir şirkettir.

Öyle bir program olmaz azizim, giden gitsin sen şarkılar söyle içinden.

dmr07

Yeni üye
17 Ağu 2015
21
0
Şöyle bir varsayımda bulunalım, hotmail şifrelerini kıran bir program var. Ve de bu forumda bulabiliyorsun, ki bu forum da sanırım Türkiye'de en çok ziyaret edilen siber saldırı forumu.. Ne olurdu? Bizim cengaverler günde 1000 hotmail adresi kırarlardı.

"Kırılamayacak sistem yoktur." lafı bal gibi yanlıştır. Bir sistem yeterince büyükse, kendi güvenlik analizcilerini tutar, en az bir hacker kadar yetenekli bu arkadaşlar gün boyu açık arayıp o açıkları kapatırlar. Normal bir hacker'ın bulabileceği açık kalmaz. Microsoft, yeterince büyük bir şirkettir.

Öyle bir program olmaz azizim, giden gitsin sen şarkılar söyle içinden.

Dostum öncelikle dediğin gibi kırılmayacak sistem yoktur lafı yanlı sen nasıl kırıyorsan nereden giriyorsan adamlar o delikleri kapatır

giden gitsin diyorsun da oyuna yatırılan paranın hatti hesabı yok gerçi ben yatırmadım ama olsun yinede acıyorum arkadaşa :eek: Ayrıyeten ilgilerin için teşekkürler

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Dostum öncelikle dediğin gibi kırılmayacak sistem yoktur lafı yanlı sen nasıl kırıyorsan nereden giriyorsan adamlar o delikleri kapatır

giden gitsin diyorsun da oyuna yatırılan paranın hatti hesabı yok gerçi ben yatırmadım ama olsun yinede acıyorum arkadaşa :eek: Ayrıyeten ilgilerin için teşekkürler

Yanlış anlama.. Dava etme hakkın var. Steam hesabı sanırım bu, resmi bir hesaptır. Biri çalmışsa çalmıştır, suçtur.. İlk davayı açtıktan sonra da davanın resmi belgesi ile steam'e başvurur, kim hangi IP'den almış öğrenir, savcıya iletirsin. (normalde bunu savcının yapması lazım ama emin ol kendi yapmayacak)

Steam'e ticket da atarsın, ben bu hesabı yaklaşık şu tarihte açtım, kullanıcı adım şu, şifrem şu, e-postam şu idi, şimdi biri hesabımı almış dersin, eninde sonunda geri alırlar.

dmr07

Yeni üye
17 Ağu 2015
21
0
Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler ama çalanlar zaten oyun görevlileri oyunda hileli bir odaya girdık ama bizde hile yoktu video almışlar onlar ismini değiştirmiş biz değiştiremedik nakit yoktu o sıra sonrada olan olmuş biz ticked aça aça aça postayı verdiler ama şifreyi vermiyorlar postada arkadaş acalı 1 sene olmuş bilgilerini sallamış lazım olmaz diye onlarıda hatırlamıyor 2 seçenek var önümde 1. senecek postayı kırcaz
2 seçenek arkasından buz gibi bir su içecez :D

dmr07

Yeni üye
17 Ağu 2015
21
0
e posta eskide kapatabilsekte olur aynı e posta üzerine yeniden açarım böyle cok yaptım da bir türlü kapanmadı bu epostada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.