msn hackda kullanılacak bazı virüsler

Repoglu

Yeni üye
23 Nis 2010
11
0
Beyler Bir Çoğunuz Biliyorsunuzdur ama Bilmeyenler İçin Yaptım...
1-FAKE MAİL
2-KEYLOGGER
3-PROAGENT
4-TROJAN /PRORAT/GİBİ
5-Gizli soru tahmini
Notrute Force olayı TAMAMEN KALKMIŞTIR.BRUTE FORCE {DENEME YANILMA}MYNET BİLİNDİĞİ GİBİ ÇOĞU KİŞİ ESKİDEN BENDE DAHİL MYNETBRUTE KULLANILIYORDU AMA MYNETTE HOTMAİL GİBİ BU AÇIĞI KAPATTI BRUTE OLAYI TARİHE KARIŞTI.
Geniş açıklama:
1-Fake mailake anlamı gibi yalancı sahte mail kurbana gönderilir.Bu mail içine fakei koyun fake bilmeyenler için söyleyeyim.Aynen hotmailin giriş login sayfası varya tıpatıp aynısıdır.O yüzden kolay bir yöntem adam zekiyse yemezÖyle birşey yapacaksınızki adam o raya şifresini yazcak örnek vereyim şu ana kadar bu metinle 50 kişi abartmıyorum hackledim alın metin.

Merhaba,Ben xxx xxx Türkiye hotmail müşteri temsilicisiyim.Sizi rahatsız etmemin sebebi hotmailin köklü bir değişim geçirip hackerlara karşı aldığı savunaya yardımcı olmanızı istememdir.Ekler bölümündeki hotmail.html dosyasında yer alan linkte gerekli yerleri doldurup gerekli işlemleri gerçeklerştirin

XXX XXX
TÜRKİYE HOTMAİL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
[daha değişik yöntemlerde üretebilirsiniz. e kart gibi]
ancak fake olayı artık tarih olmaya yüz tutmuştur.size keylogger i öneririm. proxy dede çalışıyor.

2-KEYLOGGER
KEYLOGGER,klavyede basılan tüm dosyaları not eder.Log larını tutar.Bu genellikle MSN de konuşulan kişilere uygulanmz çünkü bilgisayarın başında bulunup logları almanız lazım AMA EĞER KEYLOGGERI İNTERNET CAFEYE YERLEŞTİREBİLİRSENİZ.ÇOOK İYİ SONUÇLAR ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

3-PROAGENT,bir programdır.Şu ansize veremidim upload yapamadım wardomda yada googleda aratın bulursunuz.Olmassa yahooda aratın.Proagentta bir dosya oluşturur onu kurbana gönderip eğer kurban açarsa mailinize bütün şifreleri gelir kullanımı söylyim.Proagent bende yok ezberden anlatacam çoğu yerini anlarsınız türkçe zaten çoğu kişinin yanlılş yaptığı yer ise SMTP diye bir bölüm var yanına eğer mailiniz hotmail ise bunu yazın mx1.hotmail.com yazın gelmesse mx2.hotmail.com yazın valla hep hotmailden yaptığı için yahoo mynetin serverlarını bilmiyorum.

4-Trojan
Ben trojanlarda en çok kullandığım ve kaliteli bir trojan önercem PRORAT,SUBSEVEN indirebiliceğniz site prorat.net burdan indirin şimdi program açın en aşağıda inglizce ise create bölümü var tıklayın ve ayarları yapın orda maille ilgli bir yer var oraya mailniizi yazın sonra soldaki diğer bölümden 2.sine gelin şifreyi değiştirin bence atacağınız bilgisayara sadece siz gireblirsiniz.Unuttum tabiii prorat bir trojandır trojanlar serverlar sayseinde çalışırlar trojan trojana değişiklikelr vardır prorat olarakörnek vereyim karşı tarafta server açıldığında size mail olarak kurbanın ip si ve verdğiniz şifre ve port gelir ve siz proratı açın ve orda ip bölümü var oraya mailden gelen ip yi yazın portu değiştirmeyin ve eğer adam online ise girersiniz.TEK BİR SORUN VAR EĞER ADSL İSE PRORAT 1.9 İLE BİLGİSAYARINA GİREMESSİNİZ.SÖYLENTİLERE GÖRE PRORAT .19 S.P İLE GİRİLEBİLİYOR AMA S.P VERİSYONU ÜCRETLİ.ücretsiz versiyonunu upload edince link vericem.arkadaşlar pm atıyorlar zip şifresi ne gibi.şifresiz S.E. upload edince rahatlarsınız.

5-GİZLİ SORU TAHMİNİBU YOL PEK İŞE YARMAZA KİŞİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMALISNIZ.EĞER KURBANIN İNTERNET SİTESİ VAR İSE VE BEN KİMİM BÖLÜMÜ VAR İSE DÜŞÜÜÜK BİR OLAASILIK AMA OLABİLİR ADAMIN BİLGİLERİNİ ALIN ŞİFREMİ UNUTTUM DİYİP SİTEDEKİ BİLGİLERİNİ YAZIN VE GİRİN.BU KADAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.