msn için imsakiye

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
Msn inizde ileti bölümüne yaşadığınız ilin iftar zamanı olsun.geri sayımdır ve ilgi çeker. :D
bccdxok77n5in1r1t.jpg

download:
https://tik.lat/LIRmN

beğendiyseniz +rap beğenmediyseniz küfrede bilirsiniz :D

Son düzenleme:

dom

Üye
23 Şub 2009
125
0
flood yapma ayrıca gereksız bir konu gereklı lazım olan konuları verın:)

BRINOT

Üye
24 Haz 2009
208
0
imsakiye programı 3 gün daha iş görür ayrıca iftar sahur saati belli pc den bakcaz:)

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
illere göre deişim var :D ben beğendim paylaştım,dom a göre hata etmişiz işte :D

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
flood art arda yazılan yoruma denir :D:D:D bi sen bi ben yazıyoruz sankınca olacağını sanmıom :D+ hepimizin görevi ama hepimiz hepimizin işine karışamayız,programı beğenmediysen gereksiz deme,beğenenler olabilir :D

dom

Üye
23 Şub 2009
125
0
flood art arda yazılan yoruma denir :D:D:D bi sen bi ben yazıyoruz sankınca olacağını sanmıom :D+ hepimizin görevi ama hepimiz hepimizin işine karışamayız,programı beğenmediysen gereksiz deme,beğenenler olabilir :D
böyle bi açıklama beklıordum umarım sende o konuda dıkkatlısındır ayrıca arda olmayan yazı eğer fllod değilse bı arkadaş alırım bı konu açarım karşılıklı yazışır mesaj sayımı yukseltırım şu an olduğu gibi:D

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0
böyle bi açıklama beklıordum umarım sende o konuda dıkkatlısındır ayrıca arda olmayan yazı eğer fllod değilse bı arkadaş alırım bı konu açarım karşılıklı yazışır mesaj sayımı yukseltırım şu an olduğu gibi:D

güzel olr :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.