Msn Kırmanın 6 farklı yolu

emre_22_34

Üye
8 Eki 2007
169
0
İŞTE MSN İNİN ŞİFRESİNİ KIRMANIN 6 YOLU.
KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN. HACK KOLAY İŞ DEĞİLDİR.
İŞTE YOLLARI:
1. fake mail.( sahte mail)
2. keylogger( klavyede bası.. herşeyi kaydeder)
3.trojan
4.gizli soru
5.mail bomber
6.mail satın alma.

~~1.Fake MaiL: ~~

Fake mail ne demektir?? fake mail sahte mail anlamına gelir..başka bir deyişle hacklemek istediğiz mail adresine -icq...vs...root ( yetkişi kişi) adına gönderilen sahte maildir...Burdaki amaç hacklenecek mail adresinin sahibini göndrdiğimiz mailin root tarafından gönderildiğine inandırmak ve şifrsini almaktır...
Arkadaşlar fake mail sonucunu çeşitli yollarla almak mümkün...Nasıl mı? ; Mesela fake mail sonucunu e-mail yoluyla öğrnebilriz...Bunu yapabilmek için bir mail yönlendiricisindn hesap açmamız gerekiyo...[ internette bu hizmti veren birçok sit vardır..] Daha sonra fake yapacağımız sitenin kaynak kodlarına ihtiyaç var..Bunun için sayfada sağ tıklayarak kaynağı görüntüle ya da sayfanın üstünde " göürünüm " yazan yere basıp kaynak seçeneğini tıklıyoruz...Daha sonra kodları html. olarak kaydediyoruz...

Son düzenleme:

By_ArsinLi

Yeni üye
13 Şub 2008
6
0
oke dedidiğin gibi msn kırma k her kesin harcı deil dir ben 7 senedir bu işle ugraşıyom bin ler ce hack programı denedim fakat t hotmailin bazı açık larını yakaladım tabi zaman zaman da yeni açıklar veri yo yani anlayacağınız hotmail almayayın ? ? ? ? [email protected] _ [email protected] bir çok hotmailin açığı ortaya çık maya devam ediyooooo çünkü üye si oldukça fazla ..... ???

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.