Msn kitleme programı %1000 çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
ÖNCELİKLE PROGRAMLA İLGİLENEN ARKADAŞLARDAN YORUM VEDE TEŞŞEKKÜR ETMELERİNİ BEKLİYORUM

ARKADAŞLAR ŞUAN SİZLE PAYLAŞCAGIM PROGRAM HEMEN HEMEN HİÇ BİR SİTEDE YOK İŞİNİZE YARARSA NE MUTLU BANA PROGRAMIN KULLANIMI ÇOK BASİT OLDUGUNDAN VİDEO YAPMAYA GEREK DUYMADIM...
LİNK;
[url]https://tik.lat/S7JE7
eğer kullanamayan arkadaşlar olursa onlara özel videoda yapıp göndere bilirim
yorumlarınızı ve +++ replerinizi bekliorum
:diablo :yaho1
THT E SAYGILARIMLA

Son düzenleme:

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
saol kardşm biliyorum ama bu en iyisi ve çalışıyor olması diğerlerinden en farklı özelliği yorumun için saol

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
la hiç biseye yaramıyo bosuna indirmeyın kendı 2. msn adresimi kitledim ama msn yine acılıyo :D

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
arkadaşım ben patlatıyo kırıyo şifre verio demedim kitliyo dedim programı ac homail adresini yaz program açıkken hotmail adresine giremeye çalış bak giriomu hala şüphesi olan varsa video yapcam kullanımı ile ilgili şüphenizz olmasın özelden banaulaşabilirsinz ben hala sözümün arkasındayım eğer bu program çalışmyorsa ben bu formu bırakcam

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
simdi ben bırının msn adresini kitlemek isteyince sürekli o programı acık mı tutacam :S ne anladım o isten msn kitleme demişşin o zaman msn kitlemesi lazim hotmailden girince bi anlamı olmuyo saten yada konuyu ben mi anlamadım

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
programı kapatınca açılır arkadşlar msn kitlemeninde orjinali budur daha başka bişede olmasz olamaz eğer haa isteyen arkadaşlar varsa video yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.