msn patlatma kodu

20 Ağu 2009
92
0
ñ¯a_Á¯aÿ±m¯aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇᯱÇ᧱Çár×ÁÇ á+ÑÇ á£áÇá
kodu kurban edeceğiniz kişiyi kandırın kişisel iletisine kopyala+ yapıştır yapsın msn patlar ve bi daha giremes(ben denedim gayet etkili yedek msn inizin üstünde deneyin
nokta.gif

eski ama hala etkili

bu arada alıntıdır

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
Etkili deildir arkadaşım..ok.. 3.cü açılışı bu konunun aşalara biraz bksan plss =) ve daha bir sürü var bu konudan... + bu tek olmuyor hem kişisele yazıyorsun hemde Bşka bi kodunu Alınık iletiye yazıyorsun öyle oluyor... ;)

tqnx.

Üye
26 Eyl 2009
224
0
eski konu bu sanırm mesenger'ın surumu yenılendıgı için yaramadıgını bılıyorum bu kod'un

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.