msn şifre deneyici gerçekten buluo

__shadow__

Yeni üye
3 Şub 2009
19
0
buluyo kardesim ben yıllardır buna benzer program kullanıyorum elektrik yakmak istemeyen.
Açsın ellerini dua etsin.

___Ms-DoS___

Yeni üye
14 Mar 2009
29
0
30
Trabzon
baştaki sıfırlarıda koyuyo
f_hacked arkadaşım lütfen saygılı ol tmm sen böle düşünüo olabilirsin git başka konuyo bak veya saol de geç

saoL de geç dersek abicim FLood oLur sayenizde mod arkadaşLar 4 üyeLiğimi ban attıLar 2 si sebepsiz yere aynı ıp üzerinden ban yedim yeni üyeLik aLdım aynı IP üzerinden aLdım diyeşak 1 IP ban daha o yüzden IP adresini zorLa deiştirdim : ) FLood danda ban yemek istemeyiz

furki-41

Yeni üye
21 Ocak 2009
18
0
se-zer arkadasım alllah rıızası için baska bi siteye upload eder misin??lutfen limit faalan dio herhalde limit doldu :S lutfen baska bi siteye upload et :D

K!cKeR*

Katılımcı Üye
7 Eyl 2007
676
5
C:\WINDOWS\s
beni tanıyan tanır THT ailesini bırakmıştım epeydir ama yemini bozdurdular tekrar aranıza geldim arkadaşlar

sezer kardeşim belki tanırsın beni ama bu programdan bir şey olmaz boşuna forum kirliliği yapıyon bea mayk ;)

emresenn

Üye
13 Şub 2008
82
0
çok basit bir şifre ile denedim numerik ve 6 rakamlı kendi msn mi .numerik ve 6 rakam oldugunuda işaretledim 999617 tane şifre denemiş ama bulamadı (girilen hash belirtilen kombinasyonlarla şifrelenmemiş diger kombinasyonları deneyin diyor bilginize ve aramada 5 dakika sürdü..

casperman34

Yeni üye
18 Ağu 2007
10
0
program çalışıyor ancak 1,5 gün açık bıraktım pc yi 16 hanede deneme yaptım başta ki 0(sıfır) lar hariç 5 hane arama çıkmıştı kapattım bende. pc o kadar yavaş bir pc değil bu kadar uzun sürede çıkmamasına anlamadım yinede emeğine sağlık

beeelaaa

Yeni üye
19 Ocak 2008
14
0
bursa
pardon ama ya linkteki dosya yanlış upload edildi ya link yanlış çünkü bana gelen dosya Crypt edilmiş sifleri çözen bir program msn le bir alakası olduğunu sanmıyorum
kullanma klavuzunda aynen böyle yazıyor
1. Çözülmesini istediğiniz Crypt edilmiş şifreyi "Çözülecek" hash bölümüne yazın.
2. Denenmesini istediğiniz şifre aralığını "Ş. Uzunluğu" bölümünde belirtin.
3. Denenmesini istediğiniz kombinasyonları belirterek,
4. Bilgisayarınızın hızın abağlı olarak robot adedini yükseltin.
5. Başlat'a tıklayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.