msn şifre deneyici gerçekten buluo

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
Arkadaşım çalışmıyor Deyil var ama çok zamanını alır...;) Alırsın Fake Mail Yaparsın işini rahatlıkla...

Şunu Hala Anlamadınız...Msn Patlatma Prgramı yoktur..Ama Kırıcılar Vardır bunun Üstüne Deneme oalrak Yapılan prgramalr Vardır.. yok ben msn yazim hemen şifre gelsin yok işte bi basim patlat putonuna hemen çöksün görsün gününü deyil..öyle olsa ztn millet bu kadar uğraşmazdı......Bunu Anlayın ;)

Fake Mail İse Oda Msn Patlatma Üzerine kurulan bi çeşit dosya türü... ( hep patlatma üzerine kuruludur.. aslında öyle prgram yok... ;) ) SAygılar....

cem_ist25

Yeni üye
26 Eyl 2009
45
0
Artık ne olur ya kırıyım şu msn i allah aşkına , kaç aydır uğraşıyorum olmuyo ya,çok önemli hayatımın en kritik en önemli olayı bu ya,hotmailde evlencem kızın mesajlarını görmem lazım lütfen ya,güveniyorum ona ama onunda bunu hissetmesi lazım aç bakıyım diyemem msn ni kızın ya,ama sürekli msn de bişeyler yazıp çiziyo ya zor bişey,ne baş belası bişeymiş ya msn şifresi kırmak üfff:(((

HaCk TuRkO

Yeni üye
15 Eki 2009
4
0
usta wallaha bende calıstı ben bugün katıldım ALLAH RAZI OLSUN HERKEZDEN KAVGA YOK BEYLER HERKEZE KOLAY GELSİN

zikri

Yeni üye
16 Eki 2009
1
0
arkadaşlar ben msn sıfremı ve gızlı yanıtlarını, uzun zamandır açmadıgım ıcın bulamıyorum yardımınız ıcın tşkrlr

the_jackal23

Yeni üye
9 Eyl 2009
1
0
Artık ne olur ya kırıyım şu msn i allah aşkına , kaç aydır uğraşıyorum olmuyo ya,çok önemli hayatımın en kritik en önemli olayı bu ya,hotmailde evlencem kızın mesajlarını görmem lazım lütfen ya,güveniyorum ona ama onunda bunu hissetmesi lazım aç bakıyım diyemem msn ni kızın ya,ama sürekli msn de bişeyler yazıp çiziyo ya zor bişey,ne baş belası bişeymiş ya msn şifresi kırmak üfff:(((

Kardeş sana tavsiyem keyloger kullan. Tabi sadece keyloger iş görmüyor birazda sosyal mühendislik becerisi lazım. Örn: kendi bilgisayarına keyloger kur çalışıp çalışmadığını kontrol et ve bir şekilde çaktırmadan o bilgisayarda msn açmasını sağla...

programa gelince SERV- U tabanlı bir algoritmayı msn kırıcısı yaptınız ya HELAL OLSUN bakşa söze gerek yok...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.