msn şifre deneyici gerçekten buluo

Gezucan

Yeni üye
3 Tem 2009
22
0
Arkadaşlar bunu kullandım daha önce emin olun milyonda bir ihtimal ben sekiz saat açık bıraktım ama nafile vaktinizi harcamayın boşuna bu arada paylaşım için yinede teşekkürler ancak MSN hack gibi programların söylendiği gibi basitçe bulması sadece efsanedir düşünün öyle olsa şu anda kullandığımız msn bu işlere merak sarmış gönülvermiş kişilerin elinde olurdu. hem kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmak ne kadar doğru aceba.?? Saygılar

myblue

Yeni üye
2 Kas 2009
5
0
paylasımın için sağol kardeşimde bu program calısmıyo yardımcı olursan sevinirim..!

burak74

Üye
26 Haz 2009
233
0
arkadaşlar daha önce verildi mi bilmiyorum ama paylaşım dedim. Programı rapid e bizzat ben yükledim ve çalıştığından eminim. Programı indirdikten ve kurduktan sonra çözülecek hash bölümüne kırılacak msn yi yazıyoruz. Sol alt bölümdeki tüm kutucukları işaretliyoruz (eğer şifrenin içeriğini biliyorsanız şifreye göre işaretleyin) şifre uzunluğunu seçiyoruz ve bilgisayarınızın performansına göre robot sayısın seçiyoruz. yüksek performanslı pc ye sahip olanlar 500 yapsın. Ve başlata basıyoruz uzun sürer akşam pc yi açık bırakın sabaha anca bulur.

link: http://rapidshare.com/files/133104039/msn_sifre_deneyici__by_alpere_k..exe.html

daha önce verildiyse özür dilerim
PROĞRAM ÇALIŞIYOR AMA BULAMIYOR BEN KENDİ MSNLERİMDE DENEDİM:puah:puahAYRICA BİLGİSAYARI KASTIKÇA KASIYOR BENDEN SÖYLEMESİ DENEYİN:D:D:D:D:D:D:D

xxdjxx

Yeni üye
15 Kas 2009
37
0
deniyo deniyo hep deniyo 2.5 sattir hep denio bişey olmuo biraz aıkla ireyi bulunca nasıl bize haber wercek ws.

22 Kas 2009
168
0
Ankara
Kardes yukledım setupuda kurdum ama bıtınce exıt dıyo baskhıcbısey olmuyo masaustune sımge felan gemıyo yanı acılmıyo neden

jakucloix

Yeni üye
28 Eyl 2009
8
0
deneme amaçlı bir adres açtım şifreyi geçti sonrakileri deniyor sanırım bulamadı mı yoksa sonunda mı haber verecek ne bu :)

sagooo79

Yeni üye
15 Tem 2009
1
0
deneme amaçlı kendi bildiğim bi msn nin şifresini arattım yinede bulmadı. siz nasıl buluyonuz pes yani....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.