Msn Şifre Kırıcıları Hakkında

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
Öncelikle S.a THT ailesi
Arkadaslar Simdi Sizlere Kısa ve Öz olarak acıklayacağım Lütfen Sıkılmadan Okuyunuz...

Simdiden Söylüyorum arkadaslar okumayan arkadaslar rütbe icin yorum yapmasın.. gercekten okuyana ben tesekkürü basıcam ve gercekten okuyanlarıda biyere not alıcam bunlar aklında kalmısmı kalmamısmı öylesinemi yoksa daha fazla seyler örenmek icin mi okuyorsunuz anlasılacak.. Bu konuya yorum atan bu konuyu ve yazdığım yazıyı okumus olucak ve bn kendi capımda takip edicem.. Her konuya her mesaja okumadan anlamadan saol v.s.vs seyler yazmayın morelim bozuluor bosuna acmıs gibi oluyoruz...

---------------------------------------------------------------------------------------------
Simdi bu az ve öz olan yazımı okuyunuz....
ı alıntıYapma Bu Döküman qRoniq_VeLeD aittir www.turkhackteam.net
Son zamanlarda Sadece Burada Değil tüm sitelerde...
Alıntı Yapma Bu Döküman qRoniq_VeLeD aittir www.turkhackteam.net
Şifre kırıcı
programların paylaşımları artmaya başladı

Ve ne kadar kötüdürki bu tür paylaşımlar hit yapıyor ve herkez bunu yiyor
arkadaşlar hiç bir programın şifre alma yolu yoktur...! [MSN] sadece ve sadace o tür programlar şifreleri dener ve eğerki şifreyi tutturursanız size şifreyle birlikte gösterir...
ve buda bir hack yöntemi değildir... Aklınızdan Cıkarmayın....;)

Son günlerde yaygınlaşan internet kendine açıklar veriyor

Hack zeka işidir programlar hack yapbozunun sadece bir parçasıdır geri kalan binlerce parça nerede peki ?

Biz hacker oldumuzu sanıyoruz fakat hayatını buna adamış insanlar var size tavsiyem böyle programları indirmemeniz hack konusunda geliştikçe kendinize hack yolları edinmenizdir....

HackedByLevent

Yeni üye
22 Mar 2009
40
0
ilk başlayanların başvurduğu bir yöntem :) ama bunlar faso fiso işler gönderin bi keylogger şifre sizindir zaten

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
ilk başlayanların başvurduğu bir yöntem :) ama bunlar faso fiso işler gönderin bi keylogger şifre sizindir zaten

ilk baslayanların basvurduğu yöntem doğru fakat sitedede bu programların artısı fazla oldu iyi bak msn bölümüne anlarsın arkadasım yorumun icin tesekkürler + okuduğun icin tesekkürler.. ins senide görmeyiz bu tür programlarını thtde paylastığını...

HackedByLevent

Yeni üye
22 Mar 2009
40
0
yok ben keylogger veririm ama siz baskasını hackleyin diye virüs falan olmaz beni verdiim konuda için rahat olsun;)

toshıba39

Yeni üye
5 Şub 2009
11
0
ya kardeş doru diyon ama msn şifre deneyiciyle o kadar uraşacağına karşıdakinin ıp al ve sal trojeni ..
eğer ıp bulmayıdda bilmiyosan artık yani ..

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
yok ben keylogger veririm ama siz baskasını hackleyin diye virüs falan olmaz beni verdiim konuda için rahat olsun;)

ya kardeş doru diyon ama msn şifre deneyiciyle o kadar uraşacağına karşıdakinin ıp al ve sal trojeni ..
eğer ıp bulmayıdda bilmiyosan artık yani

Beyler Bakın ben burda trojanda keyloggerde fakeden prorat v.s.v.s hackliyebileceğiniz prog. bahsetmeyiorum... Şifre kırıcıları hakkında
Hayır yani okumuyosunuz yorum yapıosun insan baslıktan anlar nediyimki siz devam eden saol eyw güzel paylasım cok isime yaradı...gibi sözcükleri kullanmaya.. kolay gelsin nediyim...

The_Qsm4nlı

Katılımcı Üye
20 Mar 2009
563
0
HackedByLevent´isimli üyeden Alıntı

Alıntı:
toshıba39´isimli üyeden Alıntı
eğer ıp bulmayıdda bilmiyosan artık yani

Beyler Bakın ben burda trojanda keyloggerde fakeden prorat v.s.v.s hackliyebileceğiniz prog. bahsetmeyiorum... Şifre kırıcıları hakkında
Hayır yani okumuyosunuz yorum yapıosun insan baslıktan anlar nediyimki siz devam eden saol eyw güzel paylasım cok isime yaradı...gibi sözcükleri kullanmaya.. kolay gelsin nediyim...

aynen katılıyorum

BaLqam

Yeni üye
3 Haz 2009
5
0
OkuDum...SanaL aLemDe Birinin Canı YanınCa eLiNe Hemen mauSe yi yada kLavyeyi ALır BişeyLer Yapmak isTer Her Ne kadar Bişey yapamaSada o YapTıqını Sanır.

cakyone

Katılımcı Üye
15 Ocak 2009
361
0
İzmiR
msn hack yoktur şifre calmak vardır belli yontemler uygulayarak
ama unutmayın kı hacklemenın şifre calmaınında cezası vardır ....
hapis cezası fln ztn sitemizde acıklaması vardır

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Bilişim Suçlari'nin cezasını Küçümsemeyin Bence Sicile İşliyicek Kadar Var en az 6 ay Beni Bulamazlar Hiç demeyin ip nizi TT netten Gizliyemezsiniz .... Buna göre bi davraniş yapin ...

dilsizcan

Yeni üye
7 Haz 2009
1
0
ANTALYA
ya kardeşlerim tamam program yok msn kırmak içinde peki nasıl şifreyi nasıl kırabiliyoruz başka yöntem yok mu bana yardım etmelisiniz

kara_kol

Yeni üye
7 Haz 2009
26
0
merhaba arkadaşlar ben bitane ecnebi ******n msn inin şifresini öğrenme istiyorum ama herhangi bişey yapmıcam yani sadece 1 defalığına offline olarak gireceğim acaba haberi olur mu . yada o şifreyi nasıl alabilirim..

mavi_sahil_07

Yeni üye
8 Haz 2009
19
0
Hoca sen biraz usta gibisin bu hack konusunda ve ben sana bişey sormak istiyorum.Hack sadece hazır programları bi yerlerden alıpta iki tuşa basmaklamı oluyor.O zaman hepimiz hackırız:D Ya bu hack olayı komutlarla olmuyormu şu başlat çalıştır diye girdiğimiz yerden.Komut yöntemiye yapabileceğimiz şeyler değilmi bu programda yapılıyor dedikleri??? Msn adresim [email protected] bi cev yazarsan sevinirim

kara_kol

Yeni üye
7 Haz 2009
26
0
yıgh

öyle başlat çalıştırla olmuyor bu işler .aslında biraz basit bi işlemle karşı tarafın pc sinin ekran kartını yakabilirsin saedce 1000 lerce !start komutuyla. ama aslında hack bir el bombasını karsı tarafa kremalı pasta diye yedirme sanatıdır.orası biraz hayal gücü gerektirir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.