Msn şifreleri anında avucunuzda kırmadığınız msn çalmadığınız şifre kalmayacak.......

pck00pat

Yeni üye
5 Kas 2009
18
0
Hepimizin yakından uzaktan hackerlık araçlarıyla ilgisi olmuştur ve onların karanlık ve fantastik dünyaları hepimizin belli bi zmanda ilgisini çekmiştir.Ama bu iş nasıldır nasıl yapılır etrafta olup biten bazı efsanelerden başka bi bilgimizde yoktur.

Ama onların en iyilerinin elinden çıktığı belli olan bu güzel program ile artık siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Program olabildiğince kullanıcı dostu olarak tasarlanmış ve çok güzel de efect ler katılmış...

Webcam foto çekebilme,masaüstü fotoğrafı,dos komutları işletebilme,pc yi konuşturabilme,cd açma kapama,pc kapatma resetleme,masaüstü arkaplanı değiştirebilme,pc bilgileri alabilme,pcdeki istediğin programı çalıştırabilme... vs vs buna benzer pek çok özel fonksiyonla beraber geliyor

İnternet explorer - mozilla firefox - msn live messenger - yahoo messenger - wireless ve daha pek çok kayıtlı şifre anında avucunuzda...

Bu program ile hackerlığın zirvesine çıkacaksınız...

indirmek için tıklayın....

Ntrojan.jpg

turkeyhacking

Yeni üye
25 Haz 2007
17
0
Bunu Kullanıcagınıza Turkojen 4 ü kullanın daha saglıklı belli bi miktar para ödedikten sonra trojeni hiç bir anti virüs yakalamıyor saygılarımla ..

SaNSiRo

Yeni üye
18 Kas 2009
17
0
arkadaşım ben bu ntırojenin 3.5 ini kulandım faydası yok bunun yerine arkadaşımın dedigi gibi türkojen kulan daha iyi hatta türkojen 3 bile daha iyi

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
işe yaramıyor ben bunu 2008 yılında kullanayım dedim işe yaramıyor hem bunu paylaşan arkadaşımız bunu denemiş mi

Memoli4545

Yeni üye
23 Kas 2009
1
0
Bu program yüzünden benim pc me trojan girdi.
server.exe yi çalıştırdım lütfen bana yardım edin napmam gerek?
Yardımlarınızı bekliyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.