MSN Şifresi Sizin PCye gelsin!

lollahz

Yeni üye
30 Eyl 2008
9
1
Arkadaslar çok etkileyici ve denenmiş yöntemlerden birini anlatıcam %100 çalışıyor emin olun ..

msn de konuştuğunuz kişinin ıp adresini bulun ...
daha sonra bir metin belgesi oluşturun ve metin belgesine bulduğunuz ıp adresini en başa yazın örnk:

[KARŞI KİŞİNİN İP ADRESİ]
*longrotihimson rapid shell
-&l123; sehel codes C:&l92;Program Files&l92;MSN Messenger&l92;lmcdata.dll }
[SİZİN MSN ADRESİNİZ]

arkadslar bu işlemi metin belgesinde dosya uzantısı .cmd olarak herhangi biryere kaydediyosunuz ve bunu kurbana yerse gönderiyosunuz ve msn adresinize şifre geliveriyor ...

İşinize yararsa +rep lütfen
gz_krpma.gif

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
ipi ip get programından bulabılırsın ya da baslat calıstır cmd yazıp enter
orda netstat -n yaz 85 le baslayan establited gibi bisey yazan no arkadasının pi nosu oluo

DeatHAngeL001

Yeni üye
5 Eki 2008
3
0
arkadaşım şu msn eklentisinin linkini verebilirmisin bi zahmet forumda aradım ama bulamadım atladım sanırım.. ;)

emrahsekmen

Yeni üye
27 Ocak 2009
1
0
saol aga ama arkadaşlarrında dediği gibi ıp kesin olarak çıkmıyo garantili bir program varsa paylaşırmısınız

evsizkelimeler

Katılımcı Üye
6 Kas 2008
266
0
Arkadaşlar anlamadığım bi konu var böyle birşey yaptık diyelim karşı tarafada yedirdik diyelim eeee neden onun ip sini bu kodun içine yazıyoruz ki madem bunu gene kendimiz yedireceğiz ip neden lazım bu kodun içinde neden yer alması gerek aydınlatırsanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.