msn ve face çalındı nasıl geri alabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fesli

Yeni üye
2 Eki 2007
5
0
arkadaşlar msn ve facem çalındı msn gizli sorumda değişmiş msn yede ulaşamıyorum nasıl geri alabilirim acil yardım eden olursa çok memnun kalırım

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
KARDEŞ BEN SANA ANLATAYIM NASIL ALACAĞINI ....

İLK ÖNCE MUTFAĞA GİT BUZ DOLABINI AC BUZ DOLABNDAN 1 SİŞE SU CIKAR ONU BARDAGA DOK O SUYU BUZGİBİ OHHHH AFİYETLE İÇ......:d
DALGA GECMIYORUM AYNISI BENIM BASIMA GELDİ BEN OLE YAPTIM...:)

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
emraha bende katılıyorum benimde başıma geldi ayrıca ilk mesajn olduğundan buraya şifreni bulabilecek biri olduğunu sanarak kaydoldun ama sana burdan iş çıkmaz

fesli

Yeni üye
2 Eki 2007
5
0
ben buraya çok önce kayıt oldum ama fazla girme şansım olmamıştı ama artık beraberiz bana msn ve facemi nasıl alırım veya nasıl çalındı onu açıklıycak birini bekliyorum ben birşey kabul etmedim
su içmek gerekirse içerim ama bunu yapanın yanındamı kalsın bu yaniyardım anlayşımız bu olmasa gerek?

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
msn şifreni alabilmeleri için senin pc ne bağlanabilmeleri gerekir
illaki bir şekilde pc ne trojen bulaşmış veya şifreni sen başkasına söylemişsindir
Msn kırmak zor iştir ama bazen gizli sorudan buluna biliniyor o sebeple gizli soruna düzgün cvplar vermeyeceksin şifrelerini harf rakam ve işaretlerle oluşturacaksın ki bir daha hacklenmesin anladın mı?

fesli

Yeni üye
2 Eki 2007
5
0
Ya bu msn ve face çalınabiliyorsa birileri bunu yapabiliyosa illaki geri alma yöntemide olması lazım trojen eğer faceden gelmediyse msn den olamaz çünki msn fazla kullanmıyorum nasıl değişti anlamadım faceden yazıyorum kendi faceme çakal cvpta vermiyor ne iş anlamadım

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
ben buraya çok önce kayıt oldum ama fazla girme şansım olmamıştı ama artık beraberiz bana msn ve facemi nasıl alırım veya nasıl çalındı onu açıklıycak birini bekliyorum ben birşey kabul etmedim
su içmek gerekirse içerim ama bunu yapanın yanındamı kalsın bu yaniyardım anlayşımız bu olmasa gerek?

Arkadaslarin Vermis Oldugu Linklerde Gerekli Bilgiler Mevcut O Yonlendirmeler Sonucunda Bisey Elde Edemezseniz. Ve Madem Alanin Yanina Kar Kalmasin Diyorsaniz. Yapacaginiz En Iyi Ve Kesin Cozum . Resmi Adli Hukuki Surecle Biseyler Elde Edebilmek Icin Suc Duyurusunda Bulunmaktir. Ondan Kesin Olmakla Birlikte %1000 Cozum Alirsiniz.
Sonucta Resmi Yontem En Iyi Yoldur.
Savciliga Gideceksiniz . Savciliga Suc Duyurusunda Bulunacaksiniz.
Savcilik Bilisim Suclarina Gerekli Yaziyi Yazacak .
Bilisim Suclari MSN adresinin Internette Biraktigi Izler Icin Microsoft Turkiye Ofisine Yazi Gonderecek
Microsoft Tan Gelen Bilgiler Neticesinde Telekomdan O Tarihte O IP adreslerini Kullanan Kisi Kurum Kurulus Bilgileri Istenecek
Ve Butun Bunlar Tespit Edilip Savciliga Geri Gonderilecek Boylece Sorusturma Tamamlanmis Olacak ondan Sonra Sikayetci Olacaginiz Kisi Bu Diyorsunuz Ve Esas Olay Basliyor. Arkadaslar Uzatmamak Icin Kisa Yazdim Sizde Ona Gore Kendinizin Yapacagi Yolu Secin. Eyer Zamanim Var Ben Ugrasirim Diyorsaniz En Mantikli Yol Budur !

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*

Arkadaslarin Vermis Oldugu Linklerde Gerekli Bilgiler Mevcut O Yonlendirmeler Sonucunda Bisey Elde Edemezseniz. Ve Madem Alanin Yanina Kar Kalmasin Diyorsaniz. Yapacaginiz En Iyi Ve Kesin Cozum . Resmi Adli Hukuki Surecle Biseyler Elde Edebilmek Icin Suc Duyurusunda Bulunmaktir. Ondan Kesin Olmakla Birlikte %1000 Cozum Alirsiniz.
Sonucta Resmi Yontem En Iyi Yoldur.
Savciliga Gideceksiniz . Savciliga Suc Duyurusunda Bulunacaksiniz.
Savcilik Bilisim Suclarina Gerekli Yaziyi Yazacak .
Bilisim Suclari MSN adresinin Internette Biraktigi Izler Icin Microsoft Turkiye Ofisine Yazi Gonderecek
Microsoft Tan Gelen Bilgiler Neticesinde Telekomdan O Tarihte O IP adreslerini Kullanan Kisi Kurum Kurulus Bilgileri Istenecek
Ve Butun Bunlar Tespit Edilip Savciliga Geri Gonderilecek Boylece Sorusturma Tamamlanmis Olacak ondan Sonra Sikayetci Olacaginiz Kisi Bu Diyorsunuz Ve Esas Olay Basliyor. Arkadaslar Uzatmamak Icin Kisa Yazdim Sizde Ona Gore Kendinizin Yapacagi Yolu Secin. Eyer Zamanim Var Ben Ugrasirim Diyorsaniz En Mantikli Yol Budur !

Bi msn yahu uğraşmaya gerek yok alamıyorsan yenisini aç gitsin.:D
Yada adam açtıında hacklemeye calıs.

1 Kas 2009
88
0
TuRk HacK TeaM
msn şifreni alabilmeleri için senin pc ne bağlanabilmeleri gerekir
illaki bir şekilde pc ne trojen bulaşmış veya şifreni sen başkasına söylemişsindir
Msn kırmak zor iştir ama bazen gizli sorudan buluna biliniyor o sebeple gizli soruna düzgün cvplar vermeyeceksin şifrelerini harf rakam ve işaretlerle oluşturacaksın ki bir daha hacklenmesin anladın mı?

Nickimdeki olan foruma bak nereden alabileginin linki orda videolu anlatimda yaptim puf noktlari orda var umarim isine yarar :)

fesli

Yeni üye
2 Eki 2007
5
0
Nickimdeki olan foruma bak nereden alabileginin linki orda videolu anlatimda yaptim puf noktlari orda var umarim isine yarar :)

arkadaşım baktım video ya ama ben bunları dolduramam çünki msn şifrem gizli sorum en son ne zaman girdiğim hangi ip adresinden girdiğimi bilmiyorum en çok hangi cafede girdiğimide bilmiyorum ki ip adresleri değişebiliyor benim için kimin aldığı değil benim geri almam önemli msn ve facemi ki facede çok önemli. eğer bir msn patlatma face patlatma olayı varsa ki başıma geldi bunun panzehiride olması lazım
İLGİLENDİĞİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

1 Kas 2009
88
0
TuRk HacK TeaM
arkadaşım baktım video ya ama ben bunları dolduramam çünki msn şifrem gizli sorum en son ne zaman girdiğim hangi ip adresinden girdiğimi bilmiyorum en çok hangi cafede girdiğimide bilmiyorum ki ip adresleri değişebiliyor benim için kimin aldığı değil benim geri almam önemli msn ve facemi ki facede çok önemli. eğer bir msn patlatma face patlatma olayı varsa ki başıma geldi bunun panzehiride olması lazım
İLGİLENDİĞİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Kardesim ozaman , bu msnin senin olup olmadigindan suphe duyarim :) Eyer msn hacklemek istiyorsan sana tercihim keyloggerdir, xss dene derim ama hotmail aciklari yok, sniffer kurmanda baya or olabilir senin icin sana tavsiyem trojan bolumunde bir konu var keylogger ustunde ordaki proyu indir ve kurbanina serveri yedirmeye calis. Kolay gelsin

fesli

Yeni üye
2 Eki 2007
5
0
Kardesim ozaman , bu msnin senin olup olmadigindan suphe duyarim :) Eyer msn hacklemek istiyorsan sana tercihim keyloggerdir, xss dene derim ama hotmail aciklari yok, sniffer kurmanda baya or olabilir senin icin sana tavsiyem trojan bolumunde bir konu var keylogger ustunde ordaki proyu indir ve kurbanina serveri yedirmeye calis. Kolay gelsin

msn benim kardeş yalan yok benim facede gitti nasıl oldu anlamadım benim yazdığım bilgiler full değişmiş hiçbirini kabul etmiyor günüm pc başında geçer ama hiç hack ile işim olmadı o şahsın yanına kalmasın istiyorum bunu o çalabiliyosa geri alacak biriside olması lazım benim anlamadığım ben kimseden birşey kabul etmedim link kabul etmedim ve msn açık tutmuyorum bu hack işini nasıl yapı kafam almıyor faceden birisi yaptı ama kim yaptı onuda bilmiyorum:S

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
bak sayın arkadaiım sana çzeldende mesaj attım o kadar çok önemliyse arkadaşlarında dediği gibi ver savcılığa onlar uğraşsın hatta sana cezalarını da yazdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.