msn yardım

sahra1234

Yeni üye
21 Nis 2012
27
0
Msn adresim ’ e Giremiyorum şifre yanlış diyo

geceliğin : 1-5 gibi giriyodum Sonra yattım bilgisayarı kapattım

öylen oldu msn giriyim dedim giremedim. şifre yanlış dedi

Ben şimdi bişe anlamadım msn ’ m nerden baksan 6 sene önce açmıştım

Hacklendimi bilmiyorum. Herangi program veya hiç bir bişe indirmedim. Veya şöyle bişe olmuş olabilir diye düşündüm
msn dondurma programıyla 2-3 bebe msn dondurmuştur diye bi his var içimde Lütfen yardım edin. msn geri nasıl alırım

Msn adresimin 2 inci mail bilmiyorum ve güvenlik kodunu unuttum ne yapmam lazım ???

güvenlik kodunda annenizin doğum yeri diyo : ne oldugunu hatırlayamıyorum.. ve hesabıma erişemiyorum tıkladım karşıma çıkanlar bunlar ve e-posta girdim ve 2 inci msn adresinin
başında wa*******@hotmail.com diyo Burda yıldızlı yeri acabilirmiyiz.. burayı acarsam msn kurtarabilirim yani ***** yerleri nasıl açıcam burayı açsam yeterli lütfen yardım

Yardımlarınızı bekliyorum.

sahra1234

Yeni üye
21 Nis 2012
27
0
sayın extreme alakası yok ben baska msn giriyorum ne alakası varki anti virüs veya güvenlik duvarı

benim msn hacklendi heralde. ve msn min hiç bişeyi hatırlamıyorum sadece şu 2 inci msn hatırlasam

bulurum ve hesabıma erişemiyorum diyorum ve ordan 2 inci eposta gönder şifre değişikliliğini

diyo ve wa*******@hotmail.com yazıyo ama ben bu msn adresini tam bilmiyorum

bunu öğrenmek istiyorum

tonyalikerem

Yeni üye
6 Eki 2006
15
0
bunları öğrenmenin bi yolu yok büyük ihtimal trojan yedin benden tavsiye başka bi bilgisayardan mailinin kayıtlı olduğu sosyal medya ağlarındaki şifrelerini değiştir ve bilgisayarına en yakın zamanda format attır.Yapacak bişe yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.