Msn'de fazlasıyla işe yarayan bir yöntem

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
Facebook hesaplarını ele geçirmek için önce e-postalarını hackleyin

S.Aleyküm gençler. Bu benim ilk konum ve bu konumda sizlere eskiden faailiyet gösteren windows live messenger'da işe yarayan bir sosyal mühendislik örneği anlatacam.Belki bunu daha önce yapanlar olmuştur.Ama ben hiçbir yazıdan esinlenmedim ve kendi mantığımla uyguladığım bir yöntem bu.Bunuda belirttikten sonra giriş faslını geçelim.

İlk önce hesabını ele geçirmek istediğimiz kişiyle diyalog kuruyoruz msn üzerinden 1-2 gn sonra biraz da olsa samimi olunca sosyal mühendislik devreye girer.Kurbanla zaten samimiyseniz daha güzel :) Kurbana msn'imize giren başka biri olduğundan şüphelendiğimizi söylüyoruz.Ve bu kişinin bizim epostamızı kilitleyip erişimimize engel olduğunu ve şifreyi değiştiremediğimizi ekliyoruz.(Çünkü şifreni hemen değiştirirsen sorun ortadan kalkar fln diyebilir.)Sonra,''Senden birşey rica edecem.E-postamı sana yönlendirsem şifremi değiştirme maili gelince o maili bana göndersen şifremi hemen değiştiririm.lütfen çok lazım'' diyerek bir yandan kendimizi acındırarak yardım istiyoruz.(Benden niye istiyorsun bunu başka biri yok mu derse bir tek sen çevrimiçisin,başka şansım yok lütfen fln diye bi şekilde ikna ediyoruz.) daha sonra msn e giriş yapmadan ekranda çıkan şifremi unuttum kısmına tıklıyoruz.Bizden e-postamızı ve resimdeki güvenliik kodunu girmemiz istenecek.E-posta bölümüne kurbanın E-postasını yazıyoruz ve güvenlik kodunu girerek devam diyoruz.Karşımıza 3 seçenek çıkacak.

1. Alternatif epostayla şifre değiştirme
2. Gizli soruyu cevaplandırarak şifre değiştirme
3. Yazdığımız adrese şifre değiştirme maili gönderme

Biz tahmin ettiğiniz üzere 3.şıkkı seçip şifre değiştirme maili gönder diyoruz. (Sıralaması değişebilir ama bu seçenekler doğru) Kurbana e-postamı sana yönlendirdim.Şifrem için değiştirme linki gelmiş olmalı sana diyoruz.Kurban gelen kutusuna bakıyor bir de ne görsün sizin şifre değiştirme linkiniz :D hemen kopyalayıp size gönderiyor.Siz de teşekkürlerinizi bir borç bilerekten vermiş olduğu linke tıklayıp, kurbanın sizin sandığı aslında kendisine ait olan şifre değiştirme adresine girip istediğiniz şifreyi yazaraktan keyfinize bakıyorsunuz.Ele geçirdiğiniz e-postalara face şifre değiştirme linki gönderip face hesaplarınıda elde edebilirsiniz.

İşlem bu kadar basit.Bunu nasıl yesinler çok kolay herkes çakar diyorsanız, ben bu yöntemle abartmıyorum 50 kişiye başvurduysam 45 'inin msnini çaldım.o diğer 5 kişide benim işim var ,ben o işlerden anlamıyorum ayağına yatanlar.Tabi şimdi artık işe yarar mı bilmem.Belki Skype'ta da işinize yarayabilir.Kullanmadığım için bilmiyorum.Ama hotmail adreslerini hala bu yöntemle alabilirsiniz.Vay be eski günler ... Bu yöntemi 2008 yılında kullanmıştım ve böyle çevremde ki herkesi hackleyebilince bu forumu okumayı da bırakmıştım yok portmuş,yok trojenmiş ne gerek var programlara diye. Şimdi yeniden depreşti hack aşkı öyle yükseklerde gözüm yok ama işim düştüğünde karşı tarafın bilgisayarına göz atabilecek bilgilere sahip olmak amacım.Yoksa site hack mail bombalama fln işim olmaz . Az çok da işime yarayanı öğrendim sayılır ama forumda o kadar çok konu ve bilgi var ki insan bakmaktan kendini alamıyor.Belki tükürdüğümü yalamak zorunda kalırım kimbilir.Şimdi nacizane öğrendiklerimi yeni başlayanlarla paylaşmak hoşuma gidiyor.Çünkü yeni başlayan nerden nasıl başlayacağını bilmez ama herşeyi yapmak ister daha host nedir bilmeden site hackler kafada :D Neyse muhabbet çok uzadı gençler bundan sonra daha sık görüşecez.Allaha emanet

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
mantıklı denenebilir.gem uygulamada çok zorlanılmaz güzel :D

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
eywallah gençler.Sizden tek ricam sadece bu site içinde kalsın bu yöntem fazla bilinirse herkes uyanıklaşır.Bu yüzden sosyal mühendislik kişinin kendisine özgüdür.

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
eywallah kardeş.Bu yolla kurbanları hacklediyseniz paylaşın diğer gençlere yardımcı olur.Çünkü face hacklemek e-postasını hackledikten sonra çıtır çerez gibi birşey.

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Şöyle Bir Sorun var ama Herkez eskisi Gibi msn kulanmıyor Ki Çoğu kişi msn sine bile girmiyordur hiç ama Mantıklı Eyer Çevrimçi birini Bulursak Yapa biliriz :)

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
Şöyle Bir Sorun var ama Herkez eskisi Gibi msn kulanmıyor Ki Çoğu kişi msn sine bile girmiyordur hiç ama Mantıklı Eyer Çevrimçi birini Bulursak Yapa biliriz :)

Msn kullanmasına gerek yok kardeş.Sonuçta bir hotmail adresi kullanıyor mecburen.Facebook,mynet veya en basitinden türkhackteam ' e kaydolurken bile e-posta doğrulması istiyor.Msnde çevrimiçi olması önemli değil,face'te veya başka bir sosyal platformda sohbet ederkende benim e-postam çalınmış kardeş sana yönlendirsem olur mu şeklinde mevzuyu değiştirebilirsiniz size kalmış

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Msn kullanmasına gerek yok kardeş.Sonuçta bir hotmail adresi kullanıyor mecburen.Facebook,mynet veya en basitinden türkhackteam ' e kaydolurken bile e-posta doğrulması istiyor.Msnde çevrimiçi olması önemli değil,face'te veya başka bir sosyal platformda sohbet ederkende benim e-postam çalınmış kardeş sana yönlendirsem olur mu şeklinde mevzuyu değiştirebilirsiniz size kalmış

Haklısın oda olabilir Ama Zor geliyor msn ye Girmek başkaların samimi deyilseniz Zaten tınlamaz bence ama Eline Sağlık Eyer Karşı taraf tamam Derse Mükemel Bi yöntem :)

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
Kimse hotmail sifresini bilmiyor cok sordum

ya kimse bir foruma üye olup e posta doğrulması yapmıyor ya da farklı e postalarla takılıyor.Ama bu durumda bile face'i birinin elne geçtiğinde çok zor durumda kalır illa ki alternatif e posta eklemiştir ama işin sihirli kısmı sana yardım etmek istemeleri buna ikna edemezsen sıkıntı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.