Msnde Programsız Çevrimdışı olanları gör!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Tem 2008
83
2
arkadaşlar,şimdi birisi msnde çevrimdışı alırsa veya oturumunu kaparsa ama bilgisayarı açıksa bunu anlamak için ona tıklayın yanda çıkan resimde msn resmi varsa eğer msnden çıkış yapmış demektir,resim varsa oturumu kapalı veya msnini çevrimdışıya ayarladı demektir.:secret:twist

11 Tem 2008
83
2
arkadas az KItap okuda NE demk ISdedıGIN i DAha İYİ anlat...

Kusura Bakma Kitap Okuyamıyorum Yani Tam Okurken Canım Sıkılıyor Kitabın Yarısını Okuyabiliyorum En fazla Ondan sonrasında Bir sıkıntı Geliyor!
Ama;Derin devlet , Siyasi kitaplar , Atatürkle ilgili kitaplar , matrak felan ilgimi çekiyor....
Tek solukta Okudugum kitap Yerim Seni Öss ama bn daha oks ye girmemiştim o kitapı okudugumda :D

ReiS401

Üye
7 Haz 2008
179
4
yaw neyi karışık diyorki msn penceresini açın eğer resminde msn in kendi resmi (o mavi adam varya)varsa çıkış yapmış.ama kendi koyduğu resim görünüyorsa çevrimdışı ya ayarlamış.olay bu kolay gelsin.

ToLgaKaan

Üye
3 Ağu 2008
141
2
tamamen sacma bişe alakası bile yok ben bu adamın anlattıgını soylıyım sımdı bı kısının profılıne bakıyosun resım varsa bılgısayarı acık oluyo dıyo ya ole bıse yok eger resım varsa bu pcde daha once onun ıle konustugunu gosterır eger suanda oldugun pcde onunla konusmadıysan mavı resım cıkar aynı zaman sen pcdeyken msn acarsa gene resmı gozukur ama hep cevrım dısı kalırsa sadece mavı adamı gorursun bu kadar basit

ToLgaKaan

Üye
3 Ağu 2008
141
2
hee ayrıca konu kılıtlensın cunku ne ıse yarıyo ne de burayla alakası var burası program bolumu

swedish

Yeni üye
26 Şub 2008
5
0
arkadaşlar,şimdi birisi msnde çevrimdışı alırsa veya oturumunu kaparsa ama bilgisayarı açıksa bunu anlamak için ona tıklayın yanda çıkan resimde msn resmi varsa eğer msnden çıkış yapmış demektir,resim varsa oturumu kapalı veya msnini çevrimdışıya ayarladı demektir.:secret:twist
bu ne bicim turkce ya. 4 kez okudum bisey anlamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.