Msnden koştuğum biri pcme zarar verebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shin he ran

Yeni üye
5 Ağu 2012
34
0
msn de yarım saat konuştuğum ve bnm pc den hiç anlamadığımı bilen biri bnim herhangi bir şeyime zarar verebilir mi?

edit:Lord of the Dark

Moderatör tarafında düzenlendi:

shin he ran

Yeni üye
5 Ağu 2012
34
0
ama sen hemen sinirleniosn.. bide sabah okudum kurbanı nette kandırmanın yolları falan gibi şeyler.. ben programı hiç bilmiyorum.. onun için

shin he ran

Yeni üye
5 Ağu 2012
34
0
yinede çok sağol.. bi kaç bişi öğrendim.. ID verseydim pc de her şeyi yapabilirdin bu riske atılmaz.. sen atar mıydın?

shin he ran

Yeni üye
5 Ağu 2012
34
0
server atıp atmadığını anlayabilir miyim? geğik değil ben pc bilmiyorum öğrenmek istiyom şurda bişi olmasın pc ye yaa :(

shin he ran

Yeni üye
5 Ağu 2012
34
0
Server msn üzerinden atılır dosya halinde bunu tıklayıp kabul edersen (sana msn de anlatacağım program) hexlogger server aktif olur tüm bilgilerin alınır

derken? bu programı bana yollayıp bilgilerime mi ulaşacan anlamadım.. baktım bu arada şu anki tek kullanıcı benim pc de :D

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Arkadaşım öyle konuşmadan girip Ip yi alıp pc ye saldırabilir ama doğru Ip yi bulmak zor o nedenle herhamgi bir dosya alış verişi olmadıkça ne kadar lamer olursa olsun bir şey olmaz.

xXxiSKoRpiTxXx

Katılımcı Üye
1 Ağu 2012
327
0
31
S4N4LK3NT
YOK SANA NASIL BAŞKASININ BİLGİLERİNİ ALABİLİRSİN ONU ÖGRETECEKTİM TEAM VİEWERDEN
BİLGİSAYARINDA BİR CASUSUN OLUP OLMADIĞINI ANLAMAN İÇİN:
başlat-Calıştır (Run)
Cikan yere kücük harfle: cmd deyin ve Enter
Simdi karsiniza bir Dos penceresi acildi
cikan bu pencereye:net user yazin (net bir bosluk user olacak.)
O pencerede bir liste var ve bilgisayarda kac tane kullanici var hepsi yazili buraya kadar her sey normal
Eger: burada bir Support_388945a0 diye bir hesep varsa iste sende de casus var yoksa sorun yok
var ise derhal sil:
Peki Bunu nasil silecem:
kolay
Bunu yap:
net user SUPPORT_388945a0 /delete
Enter. ve gecmis olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.