Msn'em calinmasın dıyorsan tavsiyemdir

theyamak

Yeni üye
27 Ocak 2010
46
0
TÜRKİYE
Selamun aleykum arkadaslar msn nız calınmadan ben ce onlemınızı almanız gerekır sonradan calındı dıye dert yanıyoruz dogrumudur ben ce dogrudur simdi konuya giriyorum

BURAYA DİKKAT EDELİM Arkadaslar oncelıkle msn nın alt tarafında sifremı unuttum var oraya tıklıyorsunuz ve sifre dogrulama meili istiyoruz size gelen meili bir wort exsel sayfasi aciyoruz gelen meildeki linki oraya kopyaliyoruz ve bunu kaybetmeyeceginiz bir dosyanın yada bir usb soketinin icine atiyoruz bu link sizin garantiniz msne niz calinsa bile bu lınkı kopyaladıgımızyerden alıyoruz internet sayfasina yapıstırıyoruz iste karsinizda sizin sabit msn sogrulama sayfanız yenı sıfrenizi giriyorsunuz gizli sorunuzu degistiriyorsunuz kullanmaya devam ediyorsunuz saygilarimla insallah isinizi gorecek bir konu yaratmısımdır ben denedim %1000 ise yariyo faso yok

BİR DÜZELTME YAPMAK İSTEDİM BU LINK SUREKLİ YENİLENMİYOR AMA HER LINKIN SURESİ OLDUGU GİBİ BU LİNKİNDE BİR SURESİ VAR DİKKAT ETMENİZ GEREKEN TEK OLAY LINKIN SURESİ BİTTİKTEN SONRA ONU TEKRAR YENILEMENİZ SUNA İNANİN BU OLAYI GERTCEKLESTİRDİGİNİZDE GERCEKTEN İSE YARAR BİR SONUC ORTAYA CIKIYOR BUNU HEP SOYLUYORUM BİR SİTEYE GİRERKEN İNDİRDİGİNİZ DOSYALARA DİKKAT EDİN SADECE MSN DEGİL BİR COK SİFRENİZ GİZLİ TROJENLER SAYESİNDE KARSİ TARAFA GİDEBİLİYOR SONRADA MSNEM CALIN Dİ YOK FACE SİFREM CALINDI DİYORSUNUZ BU OLAY SADECE MSN E OZEL DEGİL HANGİ SİTEYE KAYİT YAPTİRDİNİZ VE BU SİTE SİZİN İCİN COK ONEMLİ AYNI SEKILDE UYE PANELİNDE BULUNAN ŞİFREMI UNUTTUM BUTONUNA TIKLAYIP DOGRULAMA LINKINI DE KAYDEDİP SİFRENIZ CALINSA DEGİŞİLSE BİLE HATTA GİZLİ SORUNUZ DEGİŞİLSE BİLE O LINKLE SİFRENIZI GERİYE ALABİLİRSİNİZ VE BAZİ SİFRELER CALINAMIYA BILINIYO BUNLAR DAN BİR TANE ÖRNEK VERMEK İSTİYORUM (ÖRNEK ŞİFRE) HaM$i123Ham$İ BU TUR SİFRELER CALINAMIYOR $ İSARET SİFRELERDE GORUNMUYOR BU DA SİZİN SİFRENIZI KORUYOR TSKLER

NOT: bu lınki ayda bır yenılersenız calınsa bile geriye alırsınız onemli olan bu ..

EKLEMEK İSTEDİGİM : Arkadaslar bu sıtede bıraz eskıyım ama sitedekı ılk konum kımseyı yanliş bilgilendirmek degil amacim o yuzden kendim arastırmamı yaparım ıse yarıyorsa sunarım kısılere ama bu site ye yararlı paylasımlar sunarım sıte nabzını olcerim ve sunarım bılgılerımı.. saygilarimla < allaha emanet olun < not: adrenalin < kısaca theyamak <:inv:diablo

theyamak

Yeni üye
27 Ocak 2010
46
0
TÜRKİYE
Arkadaslar bu aslında teori yanı windowslivenin bir acigidir < ben kendimden ornek vereyim 2 sefer msnemı caldılar ıkı sefer de gerıye aldım o bakımdan bu paylasim hic bir yerde yoktur < kesınlıkle alıntı degıldır <

jackal258

Yeni üye
27 Haz 2010
21
0
Arkadaslar bu aslında teori yanı windowslivenin bir acigidir < ben kendimden ornek vereyim 2 sefer msnemı caldılar ıkı sefer de gerıye aldım o bakımdan bu paylasim hic bir yerde yoktur < kesınlıkle alıntı degıldır <

bu paylasımı sen anlatmıs olabilirsin ama senin yazdıgın bu konu verildi senin düşüncelerinle aynı yani buna bir nevi msn yedekleme deniliyor

theyamak

Yeni üye
27 Ocak 2010
46
0
TÜRKİYE
evet arkadaslar yenı bır gelısme daha var link suresını bekledım ve tamı tamına 1 ay 15 gun gecerlilik suresi var ...bilginize

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.