msn'i kapattigini nerden görebilirim ?

turkish delight

Yeni üye
18 Ara 2008
18
0
selam arkadaslar
bi kiisinin msn'ini kapattigini nerden ögrenebilirim. yani diyelim ahmet diyorki : ben SIKILDIM msne girmekten msn'imi kapatmak istiyorum... baska biriside bunu kontrol etmek istiyorsa nerden bakabilir ?
googlede aradim bazi sayfalarda bakabiliriz diye yaziyor ama onlarin hepsi @hotmail.com adresleri icin, bana ama @hotmail.de lazim sagolun :confused:

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
Sorununu tam olarak anlıyamadım

cevirm dısı olduğunumu görmek istiyorsun tam olarak anlıyamadım kardesim

birde sana tavsiyem googlede arastırıp her konu baslığına kanma msnin hacklenir her siteye msnini ve sifreni yazmamanı öneriyorum dikkatli ol sorununu tam anlıyamadım biraz daha acık konus

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.