msnye giryorum ama internete giremıyorum (Yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koxp_12

Üye
9 Nis 2007
170
0
Adıyaman
arkadaşlar msn yi aça bilyorum ama internte iexplorer veya firefox ile giremıyorum .
bilgisi olan varsa yardım cı olsunlar bi zahmet.........

turkish_adanali0142

Uzman üye
17 May 2009
1,112
0
Adana
aga aynı sorunu kardeşim de yaşamıştı. sadece msne girebiliyordu. herneyse sanırım bazı internet ayarları bozulmuş olabilir.. ne zamandır bu sorunu yaşıyorsan ondan önceki güne windowsu geri al.. yani sistem geri yüklemeden o günü seç ve sistemi geri al. benim bildiğim ve önerebileceğim sadece bu.. kolay gelsin.

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
yukarda adanalı kardeşte açıklamışen iyi yöntem sistem geri yukleme,

başlat
donatlar
sistem araçları
sistem geri yükleme

buradan windows u-bilgisayarının sana göre düzgün çalıştığı bir tarih- düzgün çalıştığı bir tarihe geri alabilirsin..

koxp_12

Üye
9 Nis 2007
170
0
Adıyaman
sorun benm pc de deil bi arkın pc sinde bende olsa format atarım kurtulurum .
sistem geri yüklemeyei yapmış akşama pc yi kapamış sabah yine aynısı olmuş .
firefox zaten kuruluymuş ondanda iexplorerdene girmıyormuş pc ye uzak olduğum için ben yardım edemıyorm belki sizn başınıza gelmiştirde bi bilginiz vardır diye sormuş tum saolun hpinizin eline sağLık...

koxp_12

Üye
9 Nis 2007
170
0
Adıyaman
ARkadaşlar bu sorun galiba virslerden dolayı kaynaklanıyor çünkü pcsinde baya virs çıkmış sonra boyle olmuş virsler yüznden sildiği dosyalardan lazım olanlar varmış galiba onun için windowsu onarsam geçer ama Cd - Rom yokmuş laptapmış bunu cd -romsuz nasl halede bilriz bileniniz varmı ...

7 Ağu 2007
109
1
Virüs olduğunu sanmıyorum msn portunuda kapatırdı virüsten kaynaklansa diye düsünüyorum benimde başıma geldi belki bir ihtimal benimkisi gibiyse proxy sunucusu değişmiştir ultra surf falan gibi bir program kullanmış ise ben onspeed programını kullanmıstım crackli ve adamlar durumu cakınca proxy serverını kapamışlar onspeed'in proxysi kalmıstı ve değiştiremiyordum cok program denedim olmadı format attım düzeldi ama hala otomatik ip almıyor kendim veriyorum Düzeltmek için : Araçlar-internet seçenekleri-Bağlantılar-yerel ağ ayarlarını tıklayın PROXY SUNUCUSUnda çeltiği kaldır. Sorunun çözülebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.