MSÜ-2023 Alımlar Başladı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,443
22
3,150
Ağ Kablolarında Geziyor
Milli Savunma Üniversitesi Alımlar/Başvuru bu gün başladı.
katılacaklara başarılar herkese duyurulur.

gy9det1.jpg

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,443
22
3,150
Ağ Kablolarında Geziyor
Hadi Hayırlı Olsun Herkese.
Hayırlı olsun.
Sınava gireceklere başarılar yeni kanlar bekliyoruz.
👍🏼
Sınava girecek kardeşlerime başarılar diliyorum gönülden isteyenlere nasip olsun
İnşAllah Hocam :)
ben başvurdum sınava hazırlanacam 1 ay içinde bişeyler yapabilirim inşALLAH dua edin :)
Aramızda fazla fark yok dostum Hayırlısı olsun :3
Sınava girecek tüm arkadaşlarımıza canı gönülden başarılar dilerim
Bilgilendirme için saol @'pump
Teşekkür ederim.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
9
920
Hayali olanların kesinlikle katılmasını öneririm. Bir sonraki sene bende MSÜ sınavına gireceğim. Fırsatı gelmişken değerlendirin derim...

Captain Black

Katılımcı Üye
17 Eyl 2022
488
273
Dubai
Sınava girecek olan arkadaşlara başarılar diliyorum bir kamyocuyum (kara astsubay meslek yüksek okulu) ancak bazı sebeplerden ötürü bıraktım sorusu olan arkadaşlar filan varsa gönül rahatlığı ile yazabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.